0%

مهمترین روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال


یکی از پرکاربردترین پول ها در بازار سهام ارزهای دیجیتال هستند.  این ارزها به هیچ مرکز یا دولتی وابسته نیستند، به این معنی که توسط هیچ مرکز خاصی ایجاد نمی شوند، به طور کلی می توان گفت ارزهای دیجیتال رمز پایه یک سیستم منبع باز، مستقل و بین المللی هستند. شبکه ارزهای دیجیتال توسط یک سیستم رمزگذاری شده محافظت می شود.این  ارزها می توانند در آینده به ارزی  که در سراسر دنیا مورد قبول است تبدیل شوند و برای پرداخت انواع هزینه قابل استفاده باشند، به عبارت دیگر اگر ارز های رمز نگاری شده جای پول واقعی را بگیرد، دیگر کشورها مجبور به تلاش برای محافظت از ارزش پول خود نیستند، زیرا مسائلی از قبیل افزایش و کاهش ارزش پول وجود نخواهد داشت. کسب درآمد ارز ارزهای دیجیتالی امر دشواری نبوده و شما به راحتی میتوانید این امر را انجام دهید.

در حال حاضر می توان با استفاده از ارزهای رمز پایه می توان بدون نیاز به کارت اعتباری به صورت آنلاین خرید انجام داد و هزینه ها را پرداخت کرد. علاوه بر این با استفاده از کیف پول مجازی موجود در تلفن های همراه می توان خریدهای سریعی را در سایت های تجارت الکترونیک انجام داد. با وجود همه مزایای ارزهای رمز پایه متاسفانه استفاده  از آنها هنوز فراگیر نشده است و بسیار کم است. انجام معاملات به وسیله ارزهای رمز پایه سبب انتقال سریع تعادل از یک کیف پول به کیف پول دیگر شد و اهمیتی ندارد که این انتقال از کجای دنیا به کدام مکان دیگر انجام می شود.

کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتالی به اوج خود رسیده است، طرح پانزی را می‌توانیم نوعی عملیات کلاهبردارانه معرفی کنیم. ممکن است جایی اقدام به سرمایه‌گذاری کنید و به شما وعده‌ی سودهای تضمینی و بسیار بالا داده شود. در این صورت احتمال بسیار بالا با کسانی مواجه هستید که می‌خواهند با استفاده از طرح پانزی کلاه بزرگی بر سر شما بگذارند. راه های شناخت طرح پانزی میتواند از بهترین مقالات تخصصی در زمینه کلاهبرداری باشد که در این مقاله به شما راه های شناخت این طرح را آموزش خواهیم داد.

 

چگونه می توان با استفاده از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کرد؟

اولین سرمایه گذاران و شرکت کنندگان در معاملات ارزهای رمز نگاری شده به طور غالب افراد شاغل در بخش IT هستند. هر چند که معاملات سوداگرانه نیز به دلیل تغییرات قیمت در سال های اخیر نیز به میزان زیادی افزایش یافته است. همچنین  به زودی  با افتتاح بازار معاملات ارزهای رمز پایه در بازارهای سهام، افرادی که شناخت کافی از محصولات دارند و معاملات شرکتی و حجمی انجام می دهند نیز در این سیستم عامل گنجانده می شوند. قابل ذکر است که ارزش ارزهای نگاری شده به طور کامل توسط عرضه و تقاضای مستقل تعیین می شوند.

مطالب پیشنهادی داغ:  بهترین پیج اینستاگرام آموزش بیت کوین

امروزه افراد زیادی در تلاش برای یافتن شغل دوم و فرصت های کسب درآمد آنلاین هستند، زیرا افزایش سطح رفاه زندگی مدرن امروزی ، تلاش بیشتری برای پرداخت هزینه ها را می طلبد.

همانطور که می‌دانید برای نگهداری، ذخیره و انجام تراکنشات بیت کوین به یک کیف پول بیت کوین نیاز دارید. کیف پول‌های بیت کوین از امنیت بسیار بالایی برخوردارند، اما سوال اینجاست که امنیت این کیف پول‌ها چگونه تضمین می‌شود؟ کلید خصوصی بیت کوین دقیقا پاسخ همین سوال است. کلید خصوصی ارز دیجیتالی بیت کوین امنیت بیت کوین را تضمین میکند، پیشنهاد میکنیم مطلب اختصاصی این موضوع که توسط دکتر سیگنال تهیه شده است رو حتما مطالعه نمایید.

 

روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

نگهداری

اولین روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال نگهداری ارزهاست؛ با خرید ارزهای دیجیتال رمز پایه و نگهداری آنها برای یک دوره زمانی و در نهایت فروش مجدد آنها با قیمت بالاتر می توان به سود رسید. در واقع افراد با انتظار افزایش ارزش ارزها آنها را خرید و نگهداری می کنند. در این روش بهتر است که به جای یک ارز چندین ارز خریداری شود تا اگر با فروش یک ارز ضرر حاصل شد احتمال جبران ضرر با دیگر ارزها وجود داشته باشد. همچنین در این روش به سرمایه گذاران با تجربه کمتر توصیه می شود، بیشتر به خرید ارزهایی که طی سال های گذشته ثبات بیشتری داشته اند بپردازند. برای مثال افراد می توانند با خرید سکه های proof-of-stake(pos) و نگهداری آنها در مدت زمان طولانی درآمد کسب کنند. انواع سکه های pos با تنوع سرمایه گذاری سالانه وجود دارد. بسیاری از افراد سکه ها را به صورت غیر حضوری و از طریق سایت های مخصوص خریداری می کنند این در حالی است که برخی از افراد ترجیح می دهند با مراجعه حضوری به صرافی ها خرید خود را انجام دهند.

مطالب پیشنهادی داغ:  3 مورد از مهمترین تفاوت بروکر و صرافی های ارز دیجیتالی

HODL کردن اصطلاحی می‌باشد که از یک ماجرای طنز سر برافراشته است. این اصطلاح در تعریف به معنای نگهداری از بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگری، در تمام شرایط، حتی شرایط سقوط قیمتی، می‌باشد. به افرادی که تحت هر شرایطی بیت کوین را نگه می‌دارند و امید دارند قیمت آن مجددا بالاتر برود،HODLER  نامیده می‌شوند. HODL چیست را به صورت کامل برای شما شرح داده ایم که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر به این مقاله مراجعه نمایید.

خرید و فروش(تجارت)

بر خلاف روش نگهداری در این روش افراد با خرید و فروش  ارزها در یک دوره زمانی کوتاه (روز، هفته یا ماه )سود کسب می کنند. اگر چه ممکن است سود حاصل از این روش کم باشد اما از آنجایی که مکرر است طرفداران خاص خود را دارد، در مجموع  انجام معاملات خرد سود بالایی را تضمین می کند. برای انجام معاملات با کمترین میزان ریسک، بهتر است با مطالعه در این زمینه و بکارگیری استراتژیهای معتبر آماری، یک تحلیل فنی عمیق از روند بازار مرجع انجام شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال رمز پایه می تواند از طریق سیستم عامل های Exchange یا ابزار های تابعه انجام شود.

کسانی که قصد ترید بیت کوین را داشته باشند، حتی اگر در این حوزه با تجربه و متخصص شده باشند نیز همیشه به تحلیل‌هایی برای ترید بیت کوین نیاز خواهند داشت. آگاهی نسبت به این نکات می‌تواند آینده تریدرها را تغییر دهد. 5 مورد از اصول و نکات قبل از ترید بیت کوین رابخوانید تا بدون دانستن این نکات اقدام به ترید بیهوده و ضررساز نکنید.

استخراج

یکی دیگر از روش های به دست آوردن درآمد از ارزهای دیجیتال ماینینگ میباشد؛ استخراج سکه های های دیجیتال از طریق یک پروسه طولانی و پیچیده  بوسلیه محاسبات رایانه ای انجام می شود. در روش استخراج با استفاده از قدرت محاسباتی برای حل محاسبات پیچیده، برخی از سکه های دیجیتال آزاد می شوند. برای کسب سود از طریق استخراج ارز دو راه حل وجود دارد.

1-خرید مستقیم سخت افزارهایی که برای حل محاسبات پیچیده استخراج ارزهای دیجیتال بکار می روند.

2-مشارکت و اجاره سخت افزارها، با بکارگیری این روش هزینه های سنگین روش خرید را متقبل نمی شوید.

با راه حل اجاره و مشارکت، می توان با سرمایه گذاری در استخراج به افراد دیگر پیوست و در صورت استخراج، سود بین همه  شرکت کنندگان تقسیم می شود.

مطالب پیشنهادی داغ:  5 مرحله آموزش ساخت قرارداد اتریوم

Bitcoin.com استخراج های پر سودی را ارائه می دهد. این سرویس استخراج  BTC و BCH را امکان پذیر می سازد.

آربیتراژ

آربیتراژ ارزهای دیجیتال این امکان را فراهم می کند تا از اختلاف قیمت ارزها، درامد کسب کرد. برای مثال شما یک ارز دیجیتال با قیمت 50000را در یک صرافی خریداری می کنید و آن را با قیمت 50050 در صرافی دیگری می فروشید. این تفاوت قیمت، سود حاصل از اختلاف قیمت ارز است.

آربیتراژ منظم و مثلثی دو حالت ویژه آربیتراژ ارزهای رمزنگاری شده هستند. در آربیتراژ منظم ارزهای مشابه با توجه به اختلاف قیمت موجود در مبادلات خرید و فروش می شوند. از سوی دیگر، در آربیتراژ مثلثی، افراد با خرید یک ارز برای مثال Bitcoin و تبدیل آن به ارزهای دیگر Ethereum  از اختلاف قیمت درآمد کسب می کنند.

راه اندازی سرویس های تجارت الکترونیک

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال راه اندازی سرویس های تجارت کوچک است، راه اندازی این سرویس آسان است، Bitcoin.com راهنمایی های مختلفی را در زمینه های مختلف ارائه خدمت برای کمک به افراد ارائه می دهد، به طور مثال اگر فردی بخواهد پرداخت Bitcoin نقدی را بپذیرد می تواند  از درگاه پرداخت استفاده کند و آن را به وب سایت خود اضافه کند.

با کمی خلاقیت هر فردی می تواند ارزهای دیجیتال را به صورت آنلاین کسب کند.

روش های بالا تنها نمونه ای از روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال هستند، شما می توانید با مقدار مشخصی از دارایی خود اقدام به خرید و کسب درامد از رمز ارزها کنید  یا اینکه با اختصاصعمده وقت و دارایی  خود یک حرفه تمام وقت داشته باشید.

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *