0%

دلیل به وجود آمدن تتر چیست؟ چند نوع تتر وجود دارد؟

چند نوع تتر وجود

استیبل کوین های ارز دیجیتال  دارای پشتوانه هایی هستند که نقش بسیار بزرگی را در بازار کریپتو کارنسی ها را اجرا می کنند، این نوع ارز ها نوسانات بازار بر روی آنها تاثیر بسیار زیادی نخواهد گذاشت، که مهمترین محدودیت استیبل کوین ها میان افرادی که در این عرصه در حال فعالیت می باشند تتر بوده. در این مقاله قصد داریم شما را با تتر و دنیای ارز دیجیتال تتر آشناسازی و بگوییم در این حوزه چند نوع تتر وجود دارد ؟!

 

تتر نوعی از ارزهای دیجیتال می‌باشد که در سال 2014 توسط شرکت ifinex راه‌اندازی شد. ارز دیجیتال تتر ابتدا با نام ریل کوین شناخته می‌شد، اما پس از مدتی شرکت ifinex اقدام به تغییر نام آن به تتر نمود. مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی ارز دیجیتال تتر این است که از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال کاملا محفوظ است و دچار نوسانات قیمتی نمی‌شود. ویژگی های مهمتر این ارز دیجیتال را در مقاله مربوطه مطالعه نمایید تا اطلاعات کاملی برای ترید به دست آورید.

 

تتر چیست!؟

قبل از آنکه بگوییم در این حوزه چند نوع تتر وجود دارد؟ و مفهوم تتر را بیاموزید و با کارکرد آنها آشنا شوید، می توان بگوییم که تتر یک نوع رمز ارز دیجیتال بسیار معروف بوده که به آن استیبل کوین یا همان ارز دیجیتال پایدار نیز گفته خواهد شد، در حالت کلی استیل کویین ها دارای پشتوانه‌ هایی چون کالا یا دارایی ها می باشند که تمامی قیمت های آنها وابسته به همین دارایی ‌ها و کالاها است، به معنای واقعی می‌ توانم بگویم که هر موضوعی که بر روی پشتوانه ‌های تتر تاثیر بگذارد یعنی بر روی خود رمز ارز تاثیر گذاشته است، اما بهترین پشتوانه این سطح دلار آمریکا بوده و به همین دلیل استیبل کوین نام گرفته است و در آخر باید ببینیم که ارزش هر جهت با یک دلار آمریکا برابری می کند یا خیر؟

تنها ارز دیجیتال که دارای پشتوانه می باشد در این حوزه فقط تر و استیبل کوین ها نمی باشند و دیگر ارزهای دیجیتال و رمز ارز های وجود دارند که دارای پشتوانه ‌های محکم می باشد. اما در اینجا قابل به ذکر است که بدانید قدرتمند ترین استیبل کوین امروزه یو اس دی تی می باشد. که این رمز است پس از بیت کوین اتریوم و همچنین بایننس در رتبه چهارم بازار رمز ارز و همچنین ارزهای دیجیتال قرار گرفته که به نوبه خودش دارای مزایای بسیار زیادی می باشد.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  توکن NFT چیست و این توکن ها چگونه عمل می کنند؟

یک نوع فرضیه وجود دارد که می‌ گوید به ازای ورود هر یک تتر به بازار ارز دیجیتال و رمز ارز یک دلار آمریکا به عنوان پشتیبان در بانک برای آن به ثبت خواهد رسید البته بسیاری از افراد این فرضیه را رد میکنند و می‌ گویند که همانند دیگر ارزهای دیجیتال چون بیت کوین اتریوم و غیره دارای پشتوانه نیست و کامل به طور غیر متمرکز در حال فعالیت می باشد.

 

دلیل به وجود آمدن تتر چی می باشد!؟

قبل از آنکه به مبحث اینکه چند نوع تتر وجود دارد؟ بپردازیم شما را با دلایل به وجود آمدن تتر آشنا می سازیم تا بتوانید راحت تر انواع تتر را بشناسید و با آنها آشنا شوید.

یکی از مهمترین دلایل به وجود آمدن تتر نواسانات بسیار زیاد بازار ارز دیجیتال بوده که در این صورت سایر استیبل کوین های به وجود آمده اند. می دانید قیمت رمز ارز هایی چون بیت کوین و دیگر ارز ها به طور دائم در حال نوسانات می باشد که ممکن است روزانه شاهد کاهش یا افزایش شدید قیمت بیت کوین و دیگر ارز ها باشیم، پس به همین دلیل ما نمی‌ توانیم با وجود این نوسانات و ارز ها در سوالات مالی روزانه پرداخت ها و قراردادهای مختلفی را استفاده نمایید، که در این صورت با به وجود آمدن تتر برخی از این مشکلات حل شد ارزش گذاری ارز دیجیتال بر اساس ارزهای فیات دنیا چون دلار انجام خواهد شد که در کشور ما به دست بانک ملی مرکزی اداره و مدیریت می شوند.

در ارز دیجیتال از ترید ها با استفاده از استیبل کوین هایی چون توانستن نوسانات بسیار زیاد بازار کریپتو کارنسی ها در امان باشند که از می‌ توانند به عنوان دلار استفاده نمایند و به آسانی به صرافی های خارجی چون باینس مراجعه کنند و انتقال دلاری را انجام دهند.

 

مزیت های ارز دیجیتال و تتر

یکی از مهمترین مزیت های طبقه وجود سرعت بسیار بالای آن ها در تراکنش می باشد در واقع این مزیت برای افرادی خوب است که از فرصت آربیتراژ در بازار ها استفاده می کنند …دیگر از مزیت های تتر ها ثابت بودن قیمت آن ها می توانم بگویم که قیمت تتر هیچگاه به نوسانات ربطی پیدا نمی‌ کند و نوسانات بازار نمی توانند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت تنها بگذارند…. یکی از مزایای پسر ها کارمزد پایین تراکنش ها بوده که این مزیت یکی از پرطرفدار ترین آن ها است… ارز دیجیتال تتر دارای پشتوانه های بسیاری بوده..

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  ارز دیجیتال بیت کوین (Bitcoin) دقیقا چیست؟

 

معایب ارز دیجیتال تتر

قبل از آنکه به بحث انواع بپردازیم و بگوییم در دنیای ارز دیجیتال چند نوع تتر وجود دارد؟ باید شما به معایب انواع تتر پی ببرید تا بتوانید انتخابی درست در این راه داشته باشید.

تتر فقط دارای یک معایب است که آن هم دستکاری در عرضه آن می باشد در زمان ممکن است برخی از افراد بر روی تتر دستکاری های انجام دهند که در این صورت بر روی سایر رمز ارزها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

 

تفاوت های تتر با بیت کوین

می توانم بگویم یکی از مهم ترین تفاوت های با بیت کوین نداشتن توکن های اختصاصی یا همان بلاک چین اختصاصی است در واقع بیت کوین دارای بلاک چین اختصاصی است اما تتر  بلاک چین اختصاصی ندارد.. کارمزد تراکنش از کارمزد های تراکنش بیت کوین بسیار کمتر می باشد می‌ توانم بگویم که چطور دارای قیمتی ورود آن ثابت می باشد اما بیت‌ کوین دائماً قیمت هایشان در حال تغییر میباشد عرضه کاملا نامحدود بوده اما بیت کوین عرضه محدودی دارد که حدود ۲۱ میلیون بیت کوین است… تتر ماینینگ ندارد اما بیت کوین برای استخراج آن باید فرآیندی را برای ماینینگ انجام دهید.

 

قبل از اینکه شما در دنیای ارز دیجیتالی ورود کنید باید در مورد کیف پول های ارز دیجیتالی بدانید تا سود بدست آورده را در یک کیف پول مجازی داشته باشید که معمولاً به آن ها در دنیای رمز ارز والت یا ولت گفته می شود. اتریوم یکی از رمز ارز های بسیار محبوب است که برای ذخیره و نگهداری آن به یک کیف پول مخصوص نیاز خواهید داشت. برای اینکه بتوانید بهترین کیف پول اتریوم را بشناسید و بتوانید انتخاب درستی در این زمینه داشته باشید مقاله جداگانه ی بیت کوین سیگنال در این مورد را مطالعه نمایید.

 

انواع تتر

پس از آنکه آموختید مزایای تتر چیست و چه تفاوت هایی با بیت کوین دارد در اینجا میخواهیم به سوال بسیاری از افراد پاسخ دهیم که چند نوع تتر وجود دارد؟

تتر یک توکن اختصاصی دارد اما بلاک چین خصوصی ندارد و بر روی بلاگ های چین مختلف پیاده سازی می شود در ابتدای راه بر روی بلاک  چین بیت کوین پیاده‌ سازی شد اما اکنون بر روی بلاک های چین مختلفی پیاده سازی شده است.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  آلت کوین چیست؟

چند مورد از مهمترین بلاک های چینی که بر روی آنها پیاده سازی شده است توضیح دهید و آنها را نام ببرید.

تتر مبتنی بر بلاک چین اتریوم مبتنی بر بلاک چین تروم و در آخر تتر روی بلاک چین الیاز از گراند بایننس و چندین بلاک چین دیگر است.

در اینجا باید توجه کنید بسیاری از افراد سوال هایی در مورد تتر پرسیده بودند که چند نوع تتر وجود دارد؟ باید بگوییم  که تتر اندازه و مقدار اصلی تتر ها اصلا مشخص نخواهد بود و هر تتر بر روی نوعی بلاک چین قابلیت اتصال دارد اما شما باید بدانید که هر نوع بلاک چین نوعی فرمت خاص خود را درد و در زمان انتقال تتر شما باید به نوع شبکه آنها توجه نمایید.

و در آخر باید بگوییم در زمانی که شما فهمیدید  که در  ارز دیجیتال چند نوع تتر وجود دارد؟ امیدواریم انتخاب درست برای هر نوع از فعالیت های خود در این حوزه انجام دهید تا بتوان سود بسیار خوبی را پس از انجام فعالیتهای خود به دست آورید و امیدوار هستیم که شما به خوبی متوجه شده باشید که ما در دنیای ارز دیجیتال چند نوع تتر وجود دارد؟

در مورد تبدیل انواع تتر ها باید فرق داشته باشید که می‌ خواهید تتر بر روی شبکه‌ های استریوم تبدیل نمایید برای این تتر شما می توانید از انواع صرافی های ارز دیجیتال کمک‌ هایی را کسب کنید برای مثال یکی از بهترین صرافی هایی که شما می توانید انواع تتر هایتان را تبدیل نمایید صرافی بایننس می باشد.

 

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 2 میانگین: 3]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *