قوانین استفاده

قوانین استفاده از سایت دکتر سیگنال

قوانین و مقررات سلب مسئولیت

معامله در بازارهای سرمایه شامل بازار ارز های دیجیتال ، بازار بورس سهام و ارز ، قراردادهای فیوچرز و آتی و مشتقات مالی با ریسک بالایی همراه بوده و برای همه سرمایه گذران و معامله گران مناسب نیست.
معامله گران باید قبل از انجام معاملات در بازارهای مالی اهداف سرمایه گذاری ، میل به ریسک پذیری و میزان تجربه خود را بررسی کرده و ضمن آگاهی و پذیزش ریسک های معاملات ، صرفا سرمایه ای را در بازارهای مالی کنند که جنبه حیاتی و ضروری برای ایشان نداشته باشد .
تمامی اطلاعات منتشر شده که در اختیار کاربران کانال های خصوصی دکتر سیگنال می شود با توجه به تحلیل و آنالیز بازار، اخبارهای فاندامنتال و تجربیات ما بوده و نتایج موفیت آمیز سیگنال ها در گذشته لزوماً به معنی نتایج موفیت آمیز در آینده نیست و صرفا نظرات و پیشنهاد ما در راستای بهبود عملکرد و کمک به تصمیم گیری درست در معاملات کاربران است.
وب سایت دکتر سیگنال هیچ منفعتی در سود بدست آمده حاصل از استفاده کاربران و بازدیدکنندگان و اعضا وب سایت از سیگنال ها و مطالب و اخبار منتشر شده در وب سایت ندارد و کاربر تنها هزینه اشتراک راپرداخت می نماید.
همچنین مشاهده ، استفاده و انتشار محتوا و سیگنال های ارائه شده در کانال و استفاده از حاصل زحمات ما بدون رضایت و پرداخت هزینه مورد رضایتمان مورد پذیرش ما نخواهد بود و از نظر شرعی حرام میباشد.
بدیهی است که مسئولیت تمامی معالات انجام شده بر عهده معامله گر می باشد و دکتر سیگنال هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد کاربر و یا شخص ثالثی که به حاسب دسترسی داشته و با توجه به سیگنال های ارائه شده در کانال اقدام به معامله می کند را نمی پذیرد.
علاوه بر آن هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص ضرر و زیان و یا از دست رفتن فرصت های معاملاتی که در نتیجه ارتباطات اینترنتی رخ می دهد و یا بروز مشکلات فنی که باعث می شود نرم افزار معاملاتی غیر قابل دسترس شود بر عهده نمی گیرد.

من تعهد می نمایم که تمامی قوانین و مقررات وب سایت را مطالعه کردم و شرایط استفاده از خدمات را می پذیرم .