0%
سیگنال کریپتوکارنسی

سیگنال کریپتوکارنسی


کریپتوکارنسی یا رمز ارز، نوعی ارز دیجیتال رمزگذاری شده می‌باشد که بیت کوین شناخته شده‌ترین نوع آن به حساب می‌آید. سیگنال کریپتوکارنسی از جمله ابزارهای بسیار مهم برای ارزیابی بازار رمزارزها می‌باشد که از طریق آن صاحبان رمزارزها می‌توانند ارزهای خود را به سمت و سویی سوق دهند که برایشان سوددهی داشته باشد. در واقع به نوعی می‌توان گفت که این سیگنال، قیمت کریپتوکارنسی‌ها را در بازار رمزارزها و در زمان‌های مختلف نشان می‌دهد تا فرد بتواند با آگاهی نسبت به این قیمت‌ها، قیمت رمز ارز مشخصی را در زمانی به خصوص پیش‌بینی نماید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با کریپتوکارنسی، ویژگی‌های آن، سیگنال آن و همچنین روش‌های تحلیل این سیگنال را با شما در میان بگذاریم.

ارزهای دیجیتال یکی از مطمئن‌ترین و بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری حال حاضر به شمار می‌آیند. اما این سرمایه‌گذاری مطمئن و خوب می‌تواند در شرایطی برای شما سوددهی نداشته باشد. تمام افراد برای اینکه بتوانند رمز و رازهای ارزهای دیجیتال را کشف کرده و و به سوددهی برسند، ملزم به تحلیل سیگنال ارز دیجیتال می‌باشند. حال با این سوال رو به رو هستیم که سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ برای دریافت پاسخ این سوال، پیشنهاد میکنیم تا مقاله تخصصی دکتر سیگنال که در این زمینه برای شما تالیف شده است را مطالعه نمایید تا به پاسخ سوال سیگنال ارز دیجیتال و بیت کوین چیست برسید.

 

کریپتوکارنسی چیست؟

رمز ارز کریپتوکارنسی نوعی ارز دیجیتال رمزنگاری شده می‌باشد که به صورت غیرمتمرکز و مبتنی بر شبکه بلاک چین فعالیت می‌کند و توانسته به سرعت پیشرفت کرده و به محبوبیت در میان مردم برسد. اولین رمز ارزی که شروع به فعالیت به صورت غیر متمرکز نمود، بیت کوین بود که در سال ۲۰۰۹ و توسط ساتوشی ناکاموتو ایجاد گشت.

منظور از غیرمتمرکز بودن کریپتوکارنسی این است که این ارزها زیر نظر هیچ سازمان، مجموعه، شرکت و یا ارگان خاصی نمی‌باشند و به صورت کاملا مستقل فعالیت می‌کنند. سیستم شبکه بلاک چین به نوعی طراحی شده است که خود کاربران مسئول آن هستند و ماینرهایی از میان مردم در سراسر جهان تراکنشات این شبکه را تایید می‌کنند.

از آن جایی که این ارزها به صورت رمزنگاری شده فعالیت می‌کنند، از امنیت بسیار بالایی برخوردارند، اما در صورتی که هرگونه کلاهبرداری و یا تخلف در این شبکه صورت گیرد، به دلیل عدم وجود قوانین مشخص در رابطه با آن‌ها، امکان پیگیری و یا شکایت از کلاهبرداران و یا هکرها وجود ندارد.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  معتبرترین کیف پول‌های اتریوم

محبوبیت بسیار زیاد کریپتوکارنسی‌ها در میان مردم سبب گشت که قیمت آن‌ها افزایش یابد. افزایش قیمت این رمزارزها نیز موجب جذب سرمایه‌گذاران به سوی این ارزها گردید. خرید و فروش کریپتوکارنسی در زمان درست می‌تواند سوددهی بسیار بالایی را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته باشد. آشنایی با سیگنال کریپتوکارنسی می‌تواند سبب آگاهی از بهترین زمان‌ها برای خرید و فروش رمزارزها گردد. پس می‌توان نتیجه گرفت که بررسی سیگنال کریپتوکارنسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

حتما تا اینجای کار نام بیت کوین به گوشتان خورده، اما ممکن است اطلاعات کافی و دقیقی از آن نداشته باشید و سوال «بیت کوین چیست؟» هنوز در ذهنتان بدون پاسخ مانده باشد. در امقاله‌ای کاملا تخصصی به بررسی سوال بیت کویین چیست پرداخته ایم، که این مقاله یکی از جامع ترین مقالات ارز دیجیتالی میباشد که با مطالعه‌ی آن میتوانید به پاسخ سوال ذهنیتان برسید؛ پس هرچه زودتر این مقاله ی کهک را مطالعه نمایید.

 

اصلی‌ترین ویژگی‌های کریپتوکارنسی

بدون شک اصلی‌ترین ویژگی کریپتوکارنسی، رمزنگاری شدن تراکنشات این نوع از ارزها می‌باشد که موجب افزایش امنیت آن‌ها گردیده است. ویژگی‌های این رمزارزها محدود به همین یک مورد نمی‌باشد و ویژگی‌های بسیار دیگری نیز دارند. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کریپتوکارنسی‌ها به شرح زیر می‌باشد:

  • موجودیت دیجیتال

کریپتوکارنسی تنها روی سیستم‌های کامپیوتری وجود دارد و بصورت دیجیتال فعالیت می‌کند.

  • غیرمتمرکز بودن

یکی دیگر از ویژگی‌های کریپتوکارنسی، همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، غیرمتمرکز بودن آن‌هاست. بدین معنا که شبکه آن‌ها بدون وجود سرور مرکزی فعالیت می‌کند.

  • همتا به همتا بودن

بانک‌ها در تبادل کریپتوکارنسی‌ها در میان مردم نقشی ندارند و تبادل به صورت مستقیم بین خود افراد شکل می‌گیرد. این بدان معنیست که کریپتوکارنسی به صورت همتا به همتا فعالیت می‌کند.

  • ناشناس بودن

همانطور که اشاره کردیم، قوانین مشخصی در رابطه با رمزارزها وجود ندارد. پس در نتیجه نیازی به دادن اطلاعات شخصی برای استفاده از آن‌ها وجود ندارد.

  • فراگیری در سطح بین‌الملل

رمزارزها در سراسر دنیا شناخته شده می‌باشند و قابلیت ارسال آن‌ها به تمامی نقاط دنیا وجود دارد. این در حالی است که ارزهای معمولی برای ارسال به نقاط مختلف دنیا باید از سدهای بسیار زیادی عبور کنند.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  عرضه اولیه (ICO) چیست؟ به همراه مزایای ICO ها

 

سیگنال کریپتوکارنسی چیست؟

سیگنال کریپتوکارنسی چیست؟

 

ویژگی‌های مثبت کریپتوکارنسی سبب گشت که این ارزها به محبوبیت در میان مردم برسند. این افزایش محبوبیت سبب رواج خرید و فروش کریپتوکارنسی‌ها در میان مردم گشت. خرید و فروش به موقع این رمزارزها می‌تواند سوددهی بسیار زیادی را برای سرمایه‌گذاران در پی داشته باشد. اما سوال این است که سرمایه‌گذاران چگونه از زمان مناسب برای خرید و فروش رمزارزها آگاهی می‌یابند؟ سیگنال کریپتوکارنسی دقیقا پاسخ همین سوال می‌باشد.

سیگنال‌های رمزارزها، ابزاری برای ارزیابی بازار رمزارزها در زمان‌های مختلف و پیش‌بینی قیمت رمز ارزی مشخص در زمانی معین می‌باشد. تحلیلگران حوزه کریپتوکارنسی بر این باورند که قیمت ارزهای رمزپایه یا کریپتوکارنسی‌ها اتفاقی نمی‌باشد و سیگنال آن می‌تواند تعیین کند که در زمان‌های مشخص قیمت یک ارز افت خواهد کرد و یا با افزایش روبه‌رو می‌گردد.

به نوعی می‌توان گفت که سیگنال کریپتوکارنسی جزئیات رمزارزها را در زمان مختلف اعم از گذشته، حال و آینده را با قیمت لحظه‌ای آن ادغام می‌کند و نتیجه این ادغام، می‌تواند موجب آگاهی نسبت به قیمت کریپتوکارنسی مورد نظر در زمانی معین شود. خرید و فروش کریپتوکارنسی در زمان درست نیز می‌تواند سوددهی بسیاری به همراه داشته باشد. پس در نتیجه تحلیل سیگنال کریپتوکارنسی اهمیت بسیار زیادی دارد.

کانال تلگرامی سیگنال بایننس یک موقعیت فوق العاده برای کسب تجربه میباشد، به اینصورت که شما با اتکا به تحلیل تریدرهای بزرگ بیت کوین وسایر ارزهای دیجیتالی، میتوانید مدتی را به ترید بر اساس اصول و دانش افراد باتجربه بسپارید، و در این مدت با بررسی بازار و نگاه کردن به روند آن و همچنین کسب تجربه، به یک تریدر ماهر صرافی بایننس تبدیل شوید که ماهانه بالای 80% سرمایه خود، سود دریافت میکند.

 

روش‌های تحلیل سیگنال کریپتوکارنسی کدام است؟

برای بررسی و تحلیل سیگنال کریپتوکارنسی، دو را پیش رو می‌باشد. هر یک از این راه‌ها به نوبه‌ی خود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند و مزایای بسیاری را در پی دارند. این دو روش با نام تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال شناخته می‌شوند. تعارق هر یک از این دو تحلیل به شرح زیر می باشد:

  • تحلیل تکنیکال

اولین و اصلی‌ترین روش برای بررسی و تحلیل سیگنال کریپتوکارنسی این است که نمودارهای قیمتی یک رمزارز مشخص را در زمان‌های مختلف تحلیل نمایید تا بتوانید از طریق آن زمان مناسبی را برای خرید و یا فروش ارز خود پیش‌بینی کنید و ارز خود را به سوددهی برسانید.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  ویژگی های حائز اهمیت چنل تلگرامی سیگنال دهی بایننس

این تحلیل اهمیتی نمی‌دهد که شما ارز خود را به چه منظور خریداری کرده‌اید. نمودارهای قیمت ارز، زمان خرید ارز و همچنین حجم خرید و فروش و ترید آن رمز ارز تنها مواردی هستند که در تحلیل تکنیکال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند.

  • تحلیل فاندامنتال

تحلیل فاندامنتال سیگنال کریپتوکارنسی، به معنای علم ارزیابی متغیرهای اقتصادی و دیگر موارد تغییرپذیر در رابطه با هر نوع رمز ارز می‌باشد. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت که تحلیل فاندامنتال به معنای بررسی اخبار و رویدادهای مهم حوزه‌ی یک کریپتوکارنسی می‌باشد. این اخبار می‌توانند وضعیت کریپتوکارنسی را در زمان‌های مختلف پیش‌بینی کنند که در نتیجه‌ی آن، سرمایه‌گذار به سود خواهد رسید.

در نظر داشته باشید که هر دو روش تحلیل سیگنال کریپتوکارنسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و آشنایی با هر دو روش می‌تواند به نفع سرمایه‌گذار باشد.

 

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

اینستاگرام یکی از پلتفرم های پرطرفدار امروز اینترنت ما ایرانیان میباشد؛ تقریبا میتوان بیان کرد که ما اکثر نیازهای اطلاعاتی، خرید و آموزشی را از اینستاگرام به دست می آوریم. پیج اینستاگرام آموزش بیت کوین درروند رشد آموزشی شما بسیار موثرخواهد بود. همه چیز درمورد این پیج را بخوانید تا تصمیم خود را برای عضویت در این صفحه بگیرید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 2 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *