0%

ترید یا خرید و فروش ارز دیجیتال با سیگنال ماهانه بیت کوین

سیگنال ماهانه بیت کوین

سیگنال ماهانه بیت کوین


یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتالی که امروزه بسیاری از افراد به معامله ی آن مشغول اند، بیت کوین است. بازار ارزهای دیجیتال به دلیل قوانین عدم محدودیتی که برای زمان و مکان و شرایط افراد وضع کرده است این امکان را به تمام افراد داده است که با هر درجه بندی سنی و مدرک تحصیلی و همچنین هر سطح دانش بورسی فعالیت های سرمایه گذاری خود را آغاز کنند.

هرروزه تعداد زیادی افراد تازه کار در این بازار سرمایه گذاری خود را شروع می کنند و انجام معاملات خود را از سر می گیرند. اگر شما نیز جزو این دسته افراد هستید و از دانش تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال سر در نمی آورید اصلا نگران نباشید چون معامله گران حرفه ای با تحلیل نمودارها و الگوریتم ها به شما بهترین سیگنال های بیت کوین را ارائه می دهند. در ادامه ی این مقاله درمورد سیگنال ماهانه بیت کوین صحبت می کنیم اما قبل از آن بهتر است که چند اصطلاح ساده درمورد دنیای ارزهای دیجیتال را با هم مرور کنیم.

 

ترید با سیگنال ماهانه بیت کوین

در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است این کلمه را بارها بشنوید. به معامله ارزهای دیجیتال یعنی خرید و فروش آن ها ترید می گویند. درواقع معامله به همان معنی ترید است اما این کلمه مشتقاتی نیز دارد مانند تریدینگ و تریدر که در ادامه به معنی آن ها می پردازیم.

به کسی که به معامله ارزها می پردازد، معامله گر یا تریدر می گویند و معامله کردن ارزهای دیجیتالی نیز تریدینگ نامیده می شود. یعنی اگر شما در این بازار شروع به فعالیت کنید، یک تریدر محسوب می شوید. بی شک در صورتی که شما دسترسی به سیگنال ماهانه بیت کوین داشته باشید ترید کردن آن آسان تر خواهد بود.

کانال تلگرامی سیگنال بایننس یک موقعیت فوق العاده برای کسب تجربه میباشد، به اینصورت که شما با اتکا به تحلیل تریدرهای بزرگ بیت کوین وسایر ارزهای دیجیتالی، میتوانید مدتی را به ترید بر اساس اصول و دانش افراد باتجربه بسپارید، و در این مدت با بررسی بازار و نگاه کردن به روند آن و همچنین کسب تجربه، به یک تریدر ماهر صرافی بایننس تبدیل شوید که ماهانه بالای 80% سرمایه خود، سود دریافت میکند.

 

سیگنال ارزهای دیجیتال

همان طور که در مطالب بالا ذکر کردیم، افراد بسیاری هستند که بدون دانش تحلیل رفتار بازار ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاری و معامله گری می پردازند. آن ها  به خریدن تعدادی بیت کوین با قیمت بالا شروع می کنند و فکر می کنند که این قیمت تا مدت ها بالا می ماند تا با همین قیمت آن را بفروشند، دریغ از این که بازار ارزهای دیجیتال در هرثانیه دچار تغییرات نوسان بسیاری می باشد. از همین رو این تحلیل نادرست رفتار و تغییرات نوسان بسیار کار تحلیل را برای معامله گران و تحلیل گران حرفه ای سخت می کند اما باید توجه داشته باشید که قیمت ارزش گذاری نهایی توسط معامله گران مشخص می شود بنابراین تریدرها با تحلیل تکنیکال الگوها و نمودارها تشخیص می دهند که چه قیمتی برای خرید و فروش سرمایه اشان مناسب است.

مطالب پیشنهادی داغ:  بهره گیری از سیگنال های خرید ارز دیجیتال

پس از تشخیص قیمت مناسب، تحلیل گران نظرات و پیش بینی خودشان را با دیگران به اشتراک می گذارند یعنی به شما می گویند که در چه زمانی بهتر است چه مقدار بیت کوین را با چه قیمتی خریداری کنید یا بفروشید. به این کار فرستادن سیگنال می گویند.

بنابراین اگر قصد معامله کردن در بازار ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین را دارید اما دانش تحلیل آن را ندارید تنها کافیست که از این سیگنال ها به صورت ماهانه آگاه شوید. با داشتن سیگنال ماهانه ی بیت کوین می توانید به راحتی ارزهای خود را خرید و فروش کنید و به سوددهی ایده آل خود برسید.

ارزهای دیجیتال یکی از مطمئن‌ترین و بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری حال حاضر به شمار می‌آیند. اما این سرمایه‌گذاری مطمئن و خوب می‌تواند در شرایطی برای شما سوددهی نداشته باشد. تمام افراد برای اینکه بتوانند رمز و رازهای ارزهای دیجیتال را کشف کرده و و به سوددهی برسند، ملزم به تحلیل سیگنال ارز دیجیتال می‌باشند. حال با این سوال رو به رو هستیم که سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ برای دریافت پاسخ این سوال، پیشنهاد میکنیم تا مقاله تخصصی دکتر سیگنال که در این زمینه برای شما تالیف شده است را مطالعه نمایید تا به پاسخ سوال سیگنال ارز دیجیتال و بیت کوین چیست برسید.

 

دلایل تغییر نوسان بازار ارزهای دیجیتال

  1. عدم محدودیت در زمان فعالیت: اکثر بازارهای بورس زمان خاصی را برای فعالیت های سرمایه گذاری تعیین کرده اند. هر بازار بورسی یک یا چند روز و در یک بازه ی زمانی خاص را به این فعالیت ها اختصاص داده است اما بازار ارزهای دیجیتال در هر ساعتی از شبانه روز باز است و سرمایه گذاران می توانند به فعالیت های خود بپردازند.
  2. عدم محدودیت در مکان: معمولا اگر بخواهید در بازار بورس فعالیت کنید باید در بازار منطقه جغرافیایی خودتان این کار را انجام دهید مگر این که در بازار بورس فارکس یا بازار جهانی بورس به فعالیت بپردازید اما در بازار ارزهای دیجیتال می توانید در هر منطقه ای که هستید فعالیت های خودتان را انجام دهید.
  3. عدم محدودیت در انتخاب افراد: در بازار بورس باید حتما سن قانونی داشته باشید و حداقل مدرک تحصیلیتان نیز دیپلم باشد اگر هرکدام از این ها را نداشته باشید همچنان می توانید فعالیت کنید اما دچار محدودیت هایی می شوید اما در بازار ارزهای دیجیتال این اتفاق نمی افتد. هر آدمی با هر سن و مدرک تحصیلی می تواند به فعالیت های سرمایه گذاری خودش بپردازد.

اگرچه دلایل بالا از محاسن این بازار محسوب می شوند اما در کنار آن باعث می شوند که بازار ارزهای دیجیتال همواره و در هر ثانیه ای دچار نوسان شود.

 

چگونه به سیگنال ماهیانه بیت کوین اعتماد کنیم؟

چگونه به سیگنال ماهیانه بیت کوین اعتماد کنیم؟

اگر هنوز مطمئن نیستید که می توانید به تریدرها و سیگنال هایشان اعتماد کنید ما در ادامه برایتان یک دلیل و یک راهکار اساسی آورده ایم:

  1. دلیل اعتماد به سیگنال ماهیانه بیت کوین: باید بدانید که بازار ارزهای دیجیتال همواره دچار نوسانات پی در پی و غیر قابل پیش بینی است و علاوه بر مزایایی که دارد می تواند سرمایه ی کلی آدم را به کل نابود کند یا سود زیادی را به آن اضافه کند بنابراین تمام تریدرها برای محافظت از سرمایه اشان و همچنین سوددهی ایده آل مجبورند که نمودارها و الگوها را به درستی و به دقت بررسی و تحلیل کنند و پیش بینی قابل اعتمادی را ارائه دهند تا از سرمایه اشان در برابر ضررهای احتمالی کلان محافظت کنند.
  2. راهکار برای اعتماد به سیگنال ماهیانه بیت کوین: یادتان نرود که بازار ارزهای دیجیتال کاملا غیر قابل پیش بینی است و هیچ پیش بینی را نمی توان به قاطعیت یا صد در صدی بیان کرد بنابراین اگر تریدری به شما گفت که در مقابل سیگنالی که ارائه داده است به هیچ عنوان ضرر نمی کنید، مطمئن باشید که یا به اندازه ی کافی در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت نکرده است و دانش تحلیل آن را ندارد و یا می خواهد از شما کلاهبرداری کند.
مطالب پیشنهادی داغ:  سیگنال آلت کوین چیست و چه کاربردی دارد؟

البته توجه داشته باشید که در تحلیل بورس منظور از ضرر چیز دیگریست. فرض می کنیم که شما در این بازار سرمایه گذاری کرده اید و در چند هفته ی سبز سودی را به دست آورده اید، در هفته های قرمز ضرر اندکی به سودی که در هفته های سبز به دست آورده اید وارد می شود اما ضرری به سرمایه ی خودتان یا سرمایه ی اولیه تان وارد نمی شود. پس اگر کسی به شما گفت که به هرحال ضرری نخواهید کرد به هیچ عنوان حرف او را باور نکنید.

 

چگونگی تحلیل بازار ارزهای دیجیتال و سیگنال های ماهانه ی بیت کوین

تریدرها به دو روش به تحلیل بازار ارزهای دیجیتال می پردازند که در زیر آن ها را بررسی می کنیم:

  1. تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال: در این روش تحلیل گران با توجه به اتفاقات گذشته و براساس تحلیل نمودارها، روند و رفتار بازار قیمت آینده ی ارز را پیش بینی می کنند.
  2. تحلیل فاندمنتال بازار ارزهای دیجیتال: به این روش، روش تحلیل بنیادی، اساسی و پایه ای نیز گفته می شود. در این روش، تحلیل گران عوامل اصلی و اساسی تغییر قیمت و رفتار بازار ارزهای دیجیتال را تحلیل و بررسی می کنند. و بر اساس نتایج به دست آمده تصمیم می گیرند که آیا سرمایه گذاری، خرید و فروش و یا نگهداری ارزها تصمیم درستی است یا خیر؟

تحلیل گران در روش تحلیل فاندمنتال با درنظر گرفتن عوامل سه گانه ای که در زیر ارائه داده ایم می توانند پیش بینی های خود را ارائه دهند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت و رفتار بازار ارزهای دیجیتال

مانند تمامی بازارهای بورس، بازار ارز نیز تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد که در بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت تاثیر خود را می گذرانند. در این قسمت این عوامل سه گانه را ذکر می کنیم:

  1. عوامل محیطی: منظور از عوامل محیطی تمام اتفاقاتیست که می تواند در جهان یا منطقه ای حاص اتفاق بیفتد که دلایل زیادی مانند سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را داراست. از این رو این عوامل می توانند در قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر به سزایی را داشته باشند.
  2. عوامل مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال: یکی از مهم ترین عوامل مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال می توان به قیمت ارزهایی نظیر دلار یا یورو اشاره کرد که اگر قیمت آن ها بالا یا پایین رود مطمئنا در بازار ارزهای دیجیتالی نیز تاثیر خود را می گذارد.
  3. عوامل درونی سازندگان ارزهای دیجیتال: منظور از سازندگان ارزهای دیجیتال شرکت ها و مزرعه هایی است که این ارزها را می سازند، هر اتفاقی که درون این شرکت ها بیفتد ممکن است قیمت ارزهای دیجیتالی را دچار نوسان کند. مثلا شرکت سازنده ی این ارزهای دیجیتالی می تواند متعلق به یک کشور و مزرعه ی تولید آن نیز می تواند برای کشور دیگری باشد اگر بین این دو کشور اختلافات درونی رخ دهد می تواند روی بازار ارزهای دیجیتالی نیز تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.
مطالب پیشنهادی داغ:  نحوه کلی استفاده تریدرها از سیگنال خرید بیت کوین رایگان

این عوامل در شکل گیری یک سیگنال ماهانه ی بیت کوین تاثیر به سزایی دارند.

برای سرمایه گذاری در بازارهای ارز دیجیتالی، اولین قدم ثبت نام در یکی از صرافی های معتبر متمرکز یا غیرمتمرکز میباشد. فرض کنید شما میخواهید در بورس ایران سرمایه گذاری و یا خرید و فروش کنید، اولین قدمی که باید بردارید، ثبت نام در یکی از کارگزاری های بورس میباشد؛ کارگزاری درواقع پل ارتباطی شما با بازار بورس به حساب می‌آید. ترید ارز دیجیتال یکی از مقالات تخصصی تیم قدرتمند دکتر سیگنال میباشد که تمامی اصول اولیه تریدینگ را برای شما بازگو میکند که با مطالعه آن میتوانید به این اصول دست یابید.

 

نتیجه گیری

اگر می خواهید در این بازار به سود دهی برسید، وقت را از دست ندهید و با کمک یک کانال سیگنال ماهانه  بیت کوین فعالیت های خود را آغاز کنید.

در نظر داشته باشید که برخلاف سایر بازارهای بورسی برای شروع فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال بخصوص بیت کوین نیازی به سرمایه ی اولیه زیاد ندارید.

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *