0%

صفر تا صد سود و ضرر سیگنال رایگان خرید ارز دیجیتال

سیگنال رایگان خرید ارز دیجیتال

سیگنال رایگان خرید ارز دیجیتال


بازار ارزهای دیجیتالی چند وقتی است که گرمتر از سابق در حال فعالیت میباشد. این بازار در عین نوپا بودن توانست جایگاه مناسبی مانند بازار فارکس در بین تمام افراد جهام پیدا کند. سیگنال رایگان خرید ارز دیجیتال یکی از مباحث بسیار مهم ارزهای دیجیتالی است. تا اینجای کار با مفهوم سیگنال ارز دیجیتال آشنا شده ایم و میدانیم که یک سیگنال در حقیقت زمان خرید و فروش یک کوین یا ارز دیجیتال را برای ما معین مینماید. در ادامه همراه مقاله علمی تحقیقی دکتر سیگنال باشید تا شمارا از مزایا و معایب سیگنال های رایگان حوزه ارز دیجیتال باخبر نماییم.

اجازه دهید تا بار دیگر سیگنال ارز دیجیتال را با کمی دقت و زبانی ساده برای شما بیان کنیم تا بتوانید به درک بهتری از سیگنال های ارز دیجیتال یاکریپتو کارنسی برسید. شاید تا اینجای مطلب هنوز از معنی این سیگنال ها مطلع نشده باشید؛ لازمه‌ی آموزش، درک مطلب بالاست، پس از شما درخواست میکنیم تا این مطلب را با کمی دقت بیشتر مطالعه نمایید.

 

تعریف علمی سیگنال ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتالی یکی از مطمئن‌ترین و بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری حال حاضر به شمار می‌آیند. اما این سرمایه‌گذاری مطمئن و خوب می‌تواند در شرایطی برای شما سوددهی نداشته باشد. تمام افراد برای اینکه بتوانند رمز و رازهای ارزهای دیجیتال را کشف کرده و و به سوددهی برسند، ملزم به تحلیل سیگنال ارز دیجیتال می‌باشند. حال با این سوال رو به رو هستیم که سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، سیگنال ارز دیجیتال، ابزاری برای ارزیابی بازار در زمان تبادل ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال و بررسی دقیق آن، کاربران و دارندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند ارزهای خود را به سمت سوددهی سوق دهند.

بازار بیت کوین و ارز دیجیتال متشکل از متغیرهای مختلفی مانند میزان تقاضای حال، گذشته و آینده می‌باشد و هر قانونی می‌تواند بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار دهد. کسانی که به پاسخ کافی و کامل «سیگنال ارز دیجیتال چیست؟» رسیده‌اند و خود را در زمینه تحلیل سیگنال‌ها خبره و متبحر می‌دانند، قادر به پیشبینی بازار هستند و می‌توانند نظرات عاقلانه‌ای در ارتباط با قیمت‌ها بدهند.

تحلیلگران این حوزه معتقدند که حرکت قیمت‌ها در این زمینه تصادفی نمی‌باشد و این سیگنال ارز دیجیتال است که بالا و پایین شدن قیمت‌ها را به خوبی نشان داده و می تواند از روندهای بلند مدت و یا کوتاه مدت تبعیت کند. پس برای بررسی قیمت‌ها و همچنین سقوط و فرود ارزهای دیجیتال باید به تحلیل و بررسی دقیق سیگنال ارز دیجیتال بپردازید تا ارزهای دیجیتال شما در مدت زمان کوتاه‌تری سوددهی برای شما را به ارمغان آورند.

قطعا تا اینجای مطلب متوجه شده اید که سیگنال ارز دیجیتال توسط تحلیل یک معامله گر ارز دیجیتال به دست می‌آید و قطعا برای به دست آوردن این سیگنال ها، زمان زیادی را صرف نموده است. پس رایگان قرار دادن برای عموم کمی شک براگیز میباشد.

مطالب پیشنهادی داغ:  مهمترین کاربردهای سیگنال فروش ارز دیجیتال

سیگنال رایگان خرید ارز دیجیتال در واقع حقیقی است ولی نمیتوان به آن اعتماد چندانی داشت، زیرا این سیگنال توسط فرد متخصص این بازار به دست نیامده و با کمی تحلیل پیش پا افتاده و ساده ارائه شده است. پس بهتر است که از سیگنال های خرید رایگان کریپتو کارنسی برای معاملات خود استفاده ننمایید.

در ادامه برای شما از روش های به دست آوردن سیگنال توضیحاتی را ارائه میکنیم تا شما اطلاعات بیشتری از سیگنال، طریقه به دست آوردن آن و روش های تحلیل ارز دیجیتال به دست آورید.

 

به دست آوردن سیگنال خرید با انواع روش های تحلیل

اگر میخواهید از سیگنال‌های بازار ارز دیجیتال سر در آورده و نتایج و سودهای بسیار خوبی از آن‌ها کسب نمایید، لازم است که آن‌ها را تحلیل نمایید. به طور کلی بازر ارزهای دیجیتال به دو روش تحلیل می‌شوند. روش اول تحلیل تکنیکال و روش دوم تحلیل فاندامنتال نام دارد. در ادامه به معرفی هر یک از این روش‌های تحلیل خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال

یکی از اصلی‌ترین روش‌های تحلیل بازار و قیمت ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. این تحلیل با استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال صورت می‌پذیرد. نکته‌ای که در تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد این است که این تحلیل به خوبی نشان می‌دهد که تاریخ در بازار تکرار خواهد شد. بدین معنا که با بررسی نمودارهای قیمتی ارز دیجیتال در زمان‌های مختلف می‌توانید دریابید که قیمت ارز دیجیتال در شرایطی مانند شرایط کنونی چگونه بوده است و بازار چه واکنشی به آن‌ها نشون داده است.

به نوعی می‌توان گفت در تحلیل تکنیکال سیگنال خرید ارز دیجیتال، نوسانات قیمتی گذشته ارز دیجیتال تحلیل می‌شوند تا امکان پیش‌بینی قیمت آن ارز در آینده فراهم شود. تریدرها می‌توانند با بررسی سیگنال‌ها، نمودار قیمتی، حجم معاملات و همچنین نحوه شکل‌گیری الگوها بهترین زمان را برای خرید و فروش انتخاب می‌نمایند و به سوددهی می‌رسند.

تحلیل فاندامنتال

روش تحلیل دیگری در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد که با نام تحلیل فاندامنتال شناخته می‌شود. در این نوع تحلیل، سرمایه گذار به بررسی اخبار، اقتصاد و وضعیت جامعه می‌پردازد تا از این طریق بتواند بهترین زمان برای خرید و فروش ارز دیجیتال را دریابد. این روش تحلیل توسط فردی به نام بنجامین گراهام پایه‌گذاری شد. این نوع تحلیل کاملا تخصصی و نیازمند تجربه بسیار زیادی می‌باشد و به همین خاطر افراد تازه‌کار قادر به انجام آن نخواهند بود.

مطالب پیشنهادی داغ:  کانال تلگرام سیگنال بیت کوین و سایر آلت کوین ها

اطلاعاتی که در تحلیل فاندامنتا مورد اتفاده قرار می‌گیرند از طرق مختلفی نظیر وب‌سایت‌های ارز دیجیتال، وایت پیپرها، کانال‌های ارتباطی جامعه و همچنین نشریات و خبرگذاری‌ها به دست می‌آیند. این نوع تحلیل مزایای بسیار زیادی را نیز با خود به همراه دارد. به عنوان مثال این نوع تحلیل به فرد کمک می‌کند که درک بهنتری از بازار ارزهای دیجیتال یافته و در بلند مدت به بهیشترین مقدار سود برسد.

 

مفهوم خطوط روند در سیگنال خرید ارز دیجیتال

خطوط روند در سیگنال‌های خرید ارز دیجیتال به معنی جهتی هستند که ارزهای دیجیتال به سمت آن کشیده می‌شوند. جداسازی و تحلیل خطوط روند در سیگنال خرید ارز دیجیتال چندان ساده نیستند، اما اگر می‌خواهید به سود برسید لازم است که خطوط را به درستی بررسی نمایید.

بررسی خطوط روند به افراد کمک می‌کنند که برنامه‌ریزی دقیق و کاملی در بازار داشته باشند و از ضرر در این حوزه در امان بمانند. لازم است در نظر داشته باشید که قیمت ارزهای دیجیتال می‌توانند بر اساس عوامل مختلفی تغییر کنند و شما بدون تحلیل و بررسی سیگنال ارز دیجیتال و همچنین خطوط روند در آن قادر به پیش‌بینی قیمت آن نخواهید بود. پس اگر قصد سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال را دارید، این نکته را در نظر بگیرید که رسیدن به سود در این حوزه نیازمند یادگیری تحلیل‌ها و همچنین بررسی دقیق خطوط روند می‌باشد.

بهتر است پیش از سرمایه‌گذاری روی یک ارز دیجیتال خاص نیز نمودار قیمتی آن را بررسی کنید تا متوجه شوید این ارز دیجیتال در گذر زمان چگونه عمل کرده و آیا سودی را برای صاحبان خود به همراه داشته یا خیر.

کندل استیک درلغت به معنای شمعدان میباشد و جالب است که بدانید، فروشندگان برنج در ژاپن اولین‌ افرادی بودند که از کندل ها برای شناسایی قیمت بازار وشتاب قیمتی در بازارهای مالی استفاده ‌کردند. بنابراین در تعریف کندل می‌توان گفت، یک نوع نمودار قیمتی است که با کمک آن می‌توان قیمت‌های بالا، پایین، بازشدن و بسته شدن قیمت یک ارز دیجیتال در یک دوره زمانی مشخص  را مشخص نمود. 18 مورد معروف ترین الگوهای کندل ژاپنی در کندل شناسی را میتوانید در مقاله مربوطه و تخصصی دکتر سیگنال مطالعه نمایید.

بازهم این جمله را برای شما تکرار میکنیم که: قطعا متوجه شده اید که سیگنال ارز دیجیتال توسط تحلیل یک معامله گر ارز دیجیتال به دست می‌آید، و قطعا برای به دست آوردن این سیگنال ها، زمان زیادی را صرف نموده است. پس رایگان قرار دادن برای عموم کمی شک براگیز میباشد.

سیگنال رایگان خرید ارز دیجیتال در واقع حقیقی است ولی نمیتوان به آن اعتماد چندانی داشت، زیرا این سیگنال توسط فرد متخصص این بازار به دست نیامده و با کمی تحلیل پیش پا افتاده و ساده ارائه شده است. پس بهتر است که از سیگنال های خرید رایگان کریپتو کارنسی برای معاملات خود استفاده ننمایید.

مطالب پیشنهادی داغ:  نکات بهره گیری و استفاده از سیگنال فروش بیت کوین

 

چگونه به سیگنال های خرید بیت کوین اعتماد نماییم؟

اگر هنوز مطمئن نیستید که می توانید به تریدرها و سیگنال های رایگانشان اعتماد کنید ما در ادامه برایتان یک دلیل و یک راهکار اساسی آورده ایم:

  1. دلیل اعتماد به سیگنال ماهیانه بیت کوین: باید بدانید که بازار ارزهای دیجیتال همواره دچار نوسانات پی در پی و غیر قابل پیش بینی است و علاوه بر مزایایی که دارد می تواند سرمایه ی کلی آدم را به کل نابود کند یا سود زیادی را به آن اضافه کند بنابراین تمام تریدرها برای محافظت از سرمایه اشان و همچنین سوددهی ایده آل مجبورند که نمودارها و الگوها را به درستی و به دقت بررسی و تحلیل کنند و پیش بینی قابل اعتمادی را ارائه دهند تا از سرمایه اشان در برابر ضررهای احتمالی کلان محافظت کنند.
  2. راهکار برای اعتماد به سیگنال ماهیانه بیت کوین: یادتان نرود که بازار ارزهای دیجیتال کاملا غیر قابل پیش بینی است و هیچ پیش بینی را نمی توان به قاطعیت یا صد در صدی بیان کرد بنابراین اگر تریدری به شما گفت که در مقابل سیگنالی که ارائه داده است به هیچ عنوان ضرر نمی کنید، مطمئن باشید که یا به اندازه ی کافی در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت نکرده است و دانش تحلیل آن را ندارد و یا می خواهد از شما کلاهبرداری کند.

البته توجه داشته باشید که در تحلیل بورس منظور از ضرر چیز دیگریست. فرض می کنیم که شما در این بازار سرمایه گذاری کرده اید و در چند هفته ی سبز سودی را به دست آورده اید، در هفته های قرمز ضرر اندکی به سودی که در هفته های سبز به دست آورده اید وارد می شود اما ضرری به سرمایه ی خودتان یا سرمایه ی اولیه تان وارد نمی شود. پس اگر کسی به شما گفت که به هرحال ضرری نخواهید کرد به هیچ عنوان حرف او را باور نکنید.

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *