0%

5 علت مهم سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال که نخوانده اید

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال


امروزه بسیاری از مردم از کاهش شاخص های بازار ارزهای سنتی می ترسند ، و به دنبال راهی برای سرمایه گذاری مطمئن می گردند. از آنجایی که امکان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای همه فراهم شده است و این صنعت به طور خارق العاده ای در حال گسترش یافتن است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

 ارز دیجیتال یا رمزنگاری شده در مدت اندک به وجود آمدن خود چیزهای زیادی را تجربه کرده است: دوره های رشد قابل توجه ، لحظات نزولی ، سرمایه گذاران گوناگون و… اما مدتی است که قیمت ارزهای دیجیتال مانند آلگورند ، ریپل ، تزوس ، مونرو و…  به خصوص بیت کوین که معروف ترین  آن هاست رشد چشم گیری را تجربه می کند و سرمایه گذاران بسیاری را جذب کرده است.

اگر افسوس می خورید که چرا تا کنون به فکر سرمایه گذاری در این بازار جدید مالی نبوده اید نگران نباشید ، چرا که همین امروزه هم برای سرمایه گذاری در صنعت این نوع ارزها خیلی دیر نیست ، زیرا صنعت مالی جهانی ساکن نیست و تغییرات بیشتری به طور روز افزون در حال مشاهده است.

سیستم سرمایه گذاری معمول مدتها است کهنه شده و در واقع می توان گفت هرگز توسعه آن چنانی هم نیافته بود و اکنون با وجود ارزهای رمز گذاری شده وضعیت بدتر هم شده است.

 بنابراین همه فرصتهای مالی جهان امروز معطوف به بازار فناوری دیجیتال و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است که لازم است همه ی ما برای شرکت در آنها آماده شویم . دلائل بسیار زیادی وجود دارد که افراد بسیاری را مشتاق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال یا رمز پایه می کند .

اگر شما هم به دنبال روش های نوین کسب درآمد و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید در ادامه با ما همراه باشید .

کیف پول های بیت کوین (Bitcoin Wallet) بسیار زیاد میباشند، زیرا بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال بسیار محبوب است که تمامی شرکت های فعال در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال برای این ارز، کیف پولی را طراحی کرده اند. ولی همه‌ی این کیف پول ها قابل اطمینان نیستند، زیرا که شما قصد دارید مبلغ زیادی از سرمایه خود را در این کیف پول ها نگهداری کنید. در لینک ابتدایی برای شما 5 نوع از بهترین ولت ها و کیف پول های بیت کوین را معرفی نموده ایم که بهتر است آنهارا بشناسید.

 

دلائل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

از سال ۲۰۰۹ و پس از ورود بیت کوین به بازارهای مالی جهان، ارزهای دیجیتال به عنوان سود آور ترین و نوین ترین روش های سرمایه گذاری شناخته شدند. سود دهی بسیار بالای این صنعت اولین و مهم ترین دلیل جذب سرمایه گذاران بود. دلیل مهم دیگری که در درجه دوم مورد توجه قرار گرفت این بود که صنعت ارز دیجیتال یا رمزنگاری شده به مکان خاصی وابسته نبود ، بنابراین هر کسی می توانست از خدمات این سیستم مالی استفاده کند. البته که دلائل بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد:

مطالب پیشنهادی داغ:  قوانین بیت کوین در ایران چگونه است؟

۱. احتمال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توسط شرکت های بزرگ جهانی در ارز دیجیتال

در حال حاضر ارزش برخی از شرکت های جهانی چندین برابر بیشتر از سرمایه فعلی بازار رمزنگاری است.

Satoshi Nakamoto ، خالق بیت کوین ، هدف اصلی خود را مبنی بر تبدیل ارز رمزنگاری شده به شکل کاملاً جدیدی از پول قرار داد. کارهای زیادی برای تهیه یک پروتکل معتبر نیز انجام شده است اما اکنون ، صنعت ارزهای رمزپایه فقط  قسمت کوچکی از پول های موجود در جهان را در بر میگیرد.

در مقایسه با سایر شرکت ها مانند آمازون یا اپل که به ترتیب 902.8 میلیارد و 889.2 میلیارد دلار ارزش دارند ، سرمایه فعلی بازار رمزنگاری حدود 130 میلیارد دلار است.

این شرکتهای آمریکایی بدون جلب حتی نیمی از جمعیت جهان به این سطح رسیده اند. در مورد ارز دیجیتال، به عنوان شکل جدیدی از پول ، احتمال استفاده بسیار فعال تر از آن در همه کشورهای جهان بسیار زیاد است.

اگر آمازون یا اپل به استفاده از ارز رمزپایه و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال روی بیاورند ، پس از انعقاد معاملات ، محبوبیت پول دیجیتال چندین برابر قبل می شود.

اگر جایگاه ذخایر طلا در سیستم پول جهان و سرعت توسعه فن آوری های دیجیتال را در نظر بگیریم ، در آینده نزدیک ارز رمزپایه از هر  فرصتی استفاده میکند که  ارزش طلا را یک پله به پایین تر حرکت دهد ، و به تدریج به تنها پول با ارزش جهان شدن نزدیک شود.

 ارزهای دیجیتال ممکن است جایگزین پولی شود که ما به آن عادت کرده ایم . بنابراین ارزش دارد که به طیف گسترده ای از فرصت ها و پتانسیل رشد قابل توجه آنها توجه شود.

۲. سرمایه گذاران بالقوه با سرمایه زیاد هنوز وارد بازار ارزهای دیجیتال نشده اند.

دارایی های بسیاری از صندوق های سازمانی هنوز وارد بازار ارز دیجیتالی نشده است ، زیرا دولت مردان و کنترل کنندگان بانک های مرکزی کشورها هنوز در مورد ارزش دقیق ارز دیجیتال تصمیم نگرفته اند. برای برخی از آنها ارز دیجیتال صرفا شکل جدیدی از پول است ،  برای برخی دیگر کالا است ، اما کسانی هم هستند که با هیچ تعریفی موافق نیستند. در نتیجه ، در مورد قابلیت اطمینان ارز رمزپایه به عنوان پول نقد و برابر سازی آن با اوراق بهادار تردیدهایی وجود دارد.

این دلایل و بسیاری دلایل دیگر باعث کند شدن توسعه بازار رمزنگاری و مشارکت سرمایه گذاران بزرگ موسسه می شود.

ارزش ارز دیجیتال امروز از بازرگانان ، برخی از سرمایه داران بزرگ و افرادی حاصل می شود که علاقه آنها براساس سود مستقیم نیست.

شرکت های بزرگ هنوز به سرمایه نهادی خود برای ارز رمزپایه اعتماد ندارند و عجله ای برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ندارند.

اما با گذشت زمان ، حتی شرکت های بزرگ آمریکایی مانند Fidelity Investments شروع به ارائه خدمات به مشتریان خود برای خرید و ذخیره ارز رمزنگاری شده با شرایط مطلوب کردند. بزرگترین بانک آمریکایی که دارنده مورگان استنلی است نیز به دارایی های دیجیتال علاقه نشان داده است. با نگاه به جلو ، می توان فرض کرد که سایر شرکت های ثروتمند آمریکایی نیز از این الگو پیروی کنند.

مطالب پیشنهادی داغ:  استاپ لیمیت چیست و انواع حالات قیمت توقف در استاپ لیمیت

۳. ارز دیجیتال یا رمزنگاری شده پتانسیل عظیمی دارد که به تازگی در حال توسعه است.

امروزه امکانات ارز دیجیتال امکان انجام بسیاری از معاملات پولی را فراهم می کند ، اما هنوز هم نمی توان به طور گسترده فناوری بلاکچین را به کار گرفت. مشکلات زیادی وجود دارد که حل آنها مدتی طول می کشد. اما توسعه دهندگان اطمینان می دهند که تمام تلاش خود را برای بهینه سازی سیستم عامل های بلاکچین انجام می دهند که خیلی زود قابل استفاده است. بر اساس فناوری بلاکچین ، سرویس های آنلاین به طور فعال در حال توسعه هستند که با کمک هوش مصنوعی کار می کنند و می توانند تعداد زیادی از معاملات را در مدت زمان کوتاهی پردازش کنند ، که بهینه سازی هزینه ها را امکان پذیر می کند.

۴. صنعت ارزهای رمزپایه هنوز در ابتدای راه است

وضعیت فعلی بازار ارزهای رمزپایه ارزیابی روندهای رشد مثبت را ممکن می کند ، زیرا توسعه فن آوری های دیجیتال جهانی تصویر واقعی را نشان نمی دهد. همه چیز به خود سرمایه گذاران و نگرش آنها نسبت به پروژه های رمزنگاری بستگی دارد.

ارزش دارد کمی منتظر بمانیم تا بازار به جای دلالان به طور واقعی به پیشرفت فنی وابسته شود. در نتیجه برای تکمیل فناوری بلاکچین و دستیابی به تفاهم با سرمایه گذاران بالقوه ، مدتی طول خواهد کشید.

بنابراین ، در آینده نزدیک ماقادر خواهیم بود رشد بازار مالی نوین و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال یا رمزنگاری شده را مشاهده کنیم که توسعه آن مستقیماً به اندازه سرمایه بازار بستگی دارد.

۵. ارز رمزنگاری شده به شما در حفظ بحران کمک می کند.

سیستم مالی سنتی به گونه ای استوار است که فرد می تواند فقط از ارزی که در کشور وی پذیرفته شده استفاده کند. و این یکی از مهمترین مشکلات توسعه بازار ارزهای سنتی است. و در این شرایط شخصی خوش شانس تر است که در کشوری با سیستم مالی پیشرفته تر زندگی می کند اما این موضوع برای خیلی ها ناخوشایند است .

مزیت اصلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال یا رمزنگاری شده این است که به هیچ یک از کشورها تعلق ندارد و از قوانین آن تبعیت نمی کند. پول دیجیتال شکل فیزیکی ندارد ، نمی توان آن را در کیف پول قرار داد و در بازار پرداخت کرد ، اما دارای مزایای زیادی است.

ذخیره چنین سرمایه ای بسیار سودآورتر و ایمن تر است ، کیف پول الکترونیکی به طور قابل اعتماد با یک رمز مخفی محافظت می شود و به شما در صرفه جویی در هزینه های اقتصادی کمک خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی داغ:  مفهوم ایردراپ در دنیای ارزهای دیجیتال چیست؟

اینستاگرام یکی از پلتفرم های پرطرفدار امروز اینترنت ما ایرانیان میباشد؛ تقریبا میتوان بیان کرد که ما اکثر نیازهای اطلاعاتی، خرید و آموزشی را از اینستاگرام به دست می آوریم. پیج اینستاگرام آموزش بیت کوین درروند رشد آموزشی شما بسیار موثرخواهد بود. همه چیز درمورد این پیج را بخوانید تا تصمیم خود را برای عضویت در این صفحه بگیرید.

 

آینده نزدیک ارزهای دیجیتال

رایج ترین ارز رمزنگاری شده در دنیا بیت کوین است که پیشنهاد آن هنوز محدود است و به 21 میلیون سکه می رسد. اگر به زودی بیت کوین چراغ سبز پیدا کند و بزرگترین شرکتها از آن استفاده کنند ، تقاضا برای آن صدها برابر افزایش می یابد. ذخیره کردن و انباشت سرمایه خود در بزرگترین ارز رمزنگاری شده در دنیا عاقلانه تر خواهد بود و در صورت تمایل قادر به فروش آن خواهید بود.

بسیاری از شرکت ها قبلاً از این فرصت استفاده کرده و فناوری Blockchain را پیاده سازی کرده اند.

مجله آمریکایی فوربس لیستی از 50 شرکت را در ژوئیه سال جاری تهیه کرد که از بلاکچین در تجارت خود استفاده می کنند. از جمله American Express ، Oracle ، Facebook و …

این واقعیت که این شرکت ها به توسعه آینده بازار ارزهای دیجیتال یا رمزپایه علاقه نشان داده اند ، در حال حاضر شاخص خوبی است و اعتماد به نفس بالایی را برای این صنعت ایجاد می کند. استفاده از چنین سازمانهای بزرگی از پول دیجیتال به هیچ وجه بر ارزش ارز رمزنگاری شده تأثیری نگذاشته است ، اما می تواند به توسعه بازار به طور کلی و جذب سرمایه گذاران جدید طی 5 الی 10 سال آینده کمک کند.

در هر صورت ، تغییر در سیستم مالی فعلی اجتناب ناپذیر است ، چه کسی آن را دوست داشته باشد یا نه بنابراین لازم است همه ما خودمان را برای شروع سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال یا رمز گذاری شده آماده کنیم .

کسانی که قصد ترید بیت کوین را داشته باشند، حتی اگر در این حوزه با تجربه و متخصص شده باشند نیز همیشه به تحلیل‌هایی برای ترید بیت کوین نیاز خواهند داشت. آگاهی نسبت به این نکات می‌تواند آینده تریدرها را تغییر دهد. 5 مورد از اصول و نکات قبل از ترید بیت کوین رابخوانید تا بدون دانستن این نکات اقدام به ترید بیهوده و ضررساز نکنید.

بلاک چین یکی از محبوب ترین و معتبرترین سایت‌هایی است که از طریق آن می‌توانید اقدام به ساخت کیف پول بیت کوین نمایید. بلاک چین علاوه بر شناخته شده بودن، از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار است و بهتر است نسبت به روش ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین آگاهی داشته باشید. آموزش مراحل ساخت کیف پول بیت کوین در سایت بلاکچین را قدم به قدم برای شما آماده نموده ایم که با مطالعه آن میتوانید در یکی از ایمن ترین کیف پول های بیت کوین حساب کاربری ایجاد نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: میانگین: ]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *