0%

اهداف اصلی طراحی بلاک استک چیست و نحوه فعالیت این بلاک چگونه است؟

بلاک استک چیست

ثابت شده است که اینترنت یک وسیله ضروری برای مردم است که مردم با این شبکه با یک دیگر در تمام جهان ارتباط بر قرار می کنند و اطلاعات مربوط به حوادث را در سراسر جهان را دریافت می کنند. در واقع این ها با استفاده از سرورهای از راه دور فعال می شود و سپس رایانش ابری که منابع محاسباتی را بر اساس و تقاضا ارائه می دهد وسیله های تکمیل کننده برای مدل پایین تر نت است. امروزه  اگر رایانش ابری وجود داشته باشد کاربران این امکان را دارند که اطلاعات خودرا ذخیره سازی کنند. در این میان قطعا با نام بلاک استک برخورد خواهید کرد اما برای بعضی از افراد این سوال پیش می‌آید که بلاک استک چیست ؟! ما در ادامه این مقاله می‌خواهیم شما را با بلاک استیک و نحوه ی استفاده از آن آشنا سازیم.

 

بلاک چین اولین بار پس از گسترش بیت کوین به میان آمد و ارز دیجیتال برای ثبت اطلاعات کاربران از این سیستم کمک گرفت؛ پیشنهاد دکتر سیگنال به شما، مطالعه مقاله “بلاک چین چیست؟” میباشد تا در این مقاله بتوانید با اطلاعات بسیار مفیدی که با شما در میان میگذاریم، به پاسخ این سوال برسید و بتوانید با دیدگاهی وسیعتر در این حوزه به فعالیت بپردازید.

 

نحوه ی استفاده از بلاک استک

 برای افراد بسیاری این سوال مطرح است که که بلاک استک چیست!؟ و چگونه می توان از آن ستفاده کرد. می توان گفت بلاک استک یک پروژه مجهز به بلاک چین می باشد که قصد دارد یک اینترنت به صرفه را به افراد ارائه دهد و کاربران بتوانند داده‌های خود را به این صورت کنترل نمایند. این  ایده ی  پروژه بزرگ به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند داده‌های خود را کنترل نمایند و هویت خود را بر عکس وضعیت فعلی که افراد کنترل می کنند بتوانند خودشان این هویت ها را کنترل کنند.

در واقع بلاک استک طبق مقاله سفید یک تلاش منبع باز برای طراحی است. یعنی یک شبکه رایانه ای غیر متمرکز می باشد که جایگزین کاملاً خوبی برای رایانش ابری سنتی را فراهم می‌ کند. بلاک استک در حال تصور مجدد لایه برنامه اینترنت صورتی بوده و شبکه جدید را برای برنامه های غیر متمرکز فراهم می سازد .اپلیکیشن های ساخته شده بر روی بلاک استک کاربران را قادر می‌سازد تا مستقیم اطلاعات خود را از مالیک کنترل و به آن ها دسترسی داشته باشد.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  برنامه غیر متمرکز Dapp چیست؟ خصوصیات و ساختار برنامه های غیرمتمرکز

 

اهداف طراحی بلک استیک

در اینجا ممکن است که پرسش بسیاری از افراد این باشد که اهداف بلاک استک چیست؟! ما در اینجا قصد داریم که شما را با اهداف بلک استیک آشنا سازیم.

1…بلاک استک قصد دارد برنامه های غیر متمرکز خود را همانند برنامه های اینترنتی چون فیس بوک استفاده شود در همین راستا توسعه این برنامه ها وجود دارد.

2…بلاک استک  قصد دارد دبس های ساخته شده برروی آن ها بتوانند از میلیون ها تا میلیاردها کاربر را پشتیبانی کند.در این صورت بلاک استک باید بتوانند روزانه تعداد کاربران بسیار زیادی را مقیاس بندی سازد.

3…در آخر کنترل نهایی کاربران برای بلاک استک  بسیار تا بسیار مهم است. بحث هایی که در شبکه بلاک استیک در حال فعالیت می باشند باید کاربران را کنترل نمایند.

 

بلاک استک چگونه فعالیت می کند؟!

شبکه گسترده بلاک استک به شبکه های بزرگ دیگری متکی می باشد و با یکدیگر در حال فعالیت هستند تا محیط ایجاد و پیاده سازی در بستر را فراهم کنند.

 

زنجیره بلوک ستاکس

در اینجا ممکن است سوالی پیش بیاید که بلاک استک چیست و چه ارتباطی با بلوک ستاکس دارد. بلوک ستاکس پایه و اساس شبکه بلاک استک می باشد در واقع زنجیره بلوک ستاکس برای کاربران این قابلیت را فراهم می‌سازد که دارای های دیجیتالی چون نام کاربری و ثبت و کنترل نمایند که در راستای این کار به آن ها امکان کنترل نحوه ذخیره نیز داده می شود. این بلاک چین به کاربران این قابلیت را می دهد که قراردادهای هوشمند را ثبت و اجرا نمایند.

استخراج کنندگان در بلاک چین است که برای استخراج  بلوک نیاز به ارسال بیت کوین و در این صورت بی تی سی در شبکه‌های از نود ها توزیع خواهد شد و بلاک چین را نگهداری می کند با توجه به مقاله سفید بلاک چین پی او ایکس می تواند برای حل یک مشکل بوت اسپیکینگ و بلاگ چین کمک کند.

واژه‌نامه ارزهای دیجیتال دارای گستردگی بسیار زیادی دارد و بسیاری از سرمایه‌گذاران این حوزه نیز با تمام مفاهیم و اصطلاحات ارز دیجیتال آشنایی ندارند و تنها اصلی‌ترین مفاهیم را می‌شناسند. البته همین اصلی‌ترین مفاهیم نیز برای شروع کار می‌توانند کافی و تاثیرگذار باشند. این مفاهیم را در مطلب اختصاصی سایت به طور کامل بیاموزید.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  زبان برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ آیا تنوعی در این زبان ها وجود دارد؟

 

بلاک استک چیست

سیستم ذخیره سازی جایا

سیستم بلاک استک جایا به عنوان یک سیستم ذخیره سازی به دست کاربران کنترل می گردد در این صورت برنامه ها را قادر می سازد که با قفل های داده خصوصی تعامل برقرار کنند .در اینجا کاربران میزبان این قفسه‌های داده می باشند که در این حالت می توانند در یک ارائه دهنده اب-ر دیسک محلی یا حافظه از راه دور باشند. اینجا  کاربران هستند که ارائه دهنده ذخیره‌سازی را با سلیقه خود انتخاب می کنند و سپس می توانم با جستجوی بلاک‌چین استکس قفسه داده ها را کشف نمایند.

 

تایید اعتبار بلاک استیک

بلاک استک دارای ویژگی های شناخته شده ای چون پروتکل تایید اعتبار بلاک استیک می باشد که احراز هویت های غیر متمرکز را در سیستم عامل تسهیل خواهد کرد. که در این صورت با استفاده از از این ویژگی ها کاربران توانایی این را دارند که هویت خود را ایجاد کنند و اطلاعاتی را فراهم سازند که باید از مکان جایا برای ذخیره سازی اطلاعات خود استفاده نمایند و سپس به جای کلمه عبور معمول خود جای از رمزنگاری کلید عمومی برای ایمن سازی داده ها استفاده کرده است.

 

کتابخانه های بلاک استک

کتابخانه ها و کیت  های نرم افزاری را برای توسعه دهندگان آماده می کند تا درب ها را به آسانی برنامه های سنتی اینترنت ایجاد نمایند. بلاک استک برای توسعه دهندگان جدید آموزش‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌تواند آن ها را در عرض یک ساعت آماده برای شروع به کار کند. همچنین کتابخانه ها به کاربران کمک خواهند کرد تا با شبکه بلاک استک تعاملی داشته باشند.

 

قراردادهای هوشمند شفافیت

بلاک استک یک زبان برنامه نویسی را برای کسانی که می خواهند برنامه هایی را پیاده سازی کند فراهم می سازد. قراردادهای هوشمند مبتنی بر شفافیت موارد جالب استفاده را برای درب ها باز خواهد کرد که برخی از موارد شامل کنترل و دسترسی ایجاد علائم غیر قابل شستشو و قابل علامت گذاری زنجیره بلوک مختص برنامه طراحی زبان میباشند.

 

بررسی اجمالی نشانه‌ها و موارد مورد استفاده

برای برسی اجمالی باید بدانید بلاک استک چیست!؟ که در مطالب بالا در مورد انها اطلاعاتی کسب کردید در اینجا به بررسی اجمالی نشانه های آن خواهیم پرداخت.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  امنیت بلاک چین یا شبکه بلاک چین چگونه تامین میگردد؟

اسم رمز اصلی و بسیار مهم بلاکچین  بلاک به شمار می‌رود در واقع موارد مورد استفاده برای استیک شامل موارد زیر می باشد پرداخت برای ثبت و هویت های مبتنی بر بلاک چین که شامل نام های کاربری و غیره می باشند جوایز ماینر ها برای میزبانی گره ها و امنیت شبکه

 

خرید و ذخیره اس تی اکس

ممکن است افرادی پس از مطالعه این موارد شوال هایی چون خرید و ذخیره بلاک استک چیست و چگونه صورت می اید برایشان به وجود اید که در جواب این سوال باید گفت:

شما میتوانید نشانه های استی اکثرا در صرافی های مختلف خریداری نمایید در این صورت ساکنان ایالات متحده نمی توانند نشانه اسیکس و از صرافی های معتبر خریداری کنند زیرا حداقل برای ذخیره سازی بلاک استیک کیف پول رسمی موجود در مکس و ویندوز را ارائه کرده اند

در ااخر برای کسانی که اطلاعاتی در مورد بلاک استک ندارند و می خواهند بدانند که اصلا بلاک استک چیست؟ باید بگوییم که که تیم بلاک استک قصد دارد که جدول عملکرد اینترنت را کامل تغییر دهند در این صورت یک وب سایت را در نظر می ‌گیرند که کاربران نیز دارای نمایندگی بتوانند از این وب سایت استفاده کنند. شبکه یک حریم خصوصی و داده های آنها را توسط شرکت‌های قدرتمند کنترل کنند این عید مسلمانان یکی از بهترین ایده ها برای پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت اینترنت می باشد زیرا جامعه بلاکچین و افرادی که به حفظ حریم خصوصی اهمیت می‌ دهند نگاه خود را به این دوخته اند.

 

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

 

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: میانگین: ]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *