0%

برترین سیگنال های کریپتو از کجا می آیند؟ سیگنال کریپتو یا کلاهبرداری؟

برترین سیگنال های کریپتو از کجا می آیند

برترین سیگنال های کریپتو از کجا می آیند


صنعت رمزنگاری به تدریج در حال توسعه است و از روش های تجارت از بازارهای مالی دیگر کپی برداری می کند. یکی از راه های شروع تجارت در بورس ارزهای رمزپایه، پیش بینی حرکت قیمت برخی از ابزارهای دیجیتالی است. به چنین پیش بینی هایی سیگنال های کریپتو  گفته می شود. آنها به شرکتهایی تعلق می گیرند که می توانند چشم اندازهای توسعه وضعیت را به درستی براساس تجزیه و تحلیل فنی یا یک استراتژی معاملاتی ارزیابی کرده و تعیین کنند که قیمت ارز رمزنگاری شده خاص به کجا می رود. در این مقاله به بررسی برترین سیگنال های کریپتو خواهیم پرداخت. چنانچه که قصد ورود به بازار های ارز دیجیتال را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

سیگنال های ارز دیجیتال در ساده ترین حالت تعریف باید همان زمان یا قیمت خرید و فروش کوین مورد نظر باشند؛ به طور مثال سیگنال برای شما تعریف میکند که این ارز دیجیتالی را در قیمت X خریداری کنید و در قیمت Y به فروش برسانید. تعریف دقیق تر سیگنال دهی صرافی بایننس را میتوانید در مقاله تخصصی این مجموعه مطالعه نمایید.

 

برترین سیگنال های کریپتو

برای تجارت سودآوری در مبادلات رمزنگاری، باید یک استراتژی موثر داشته باشید. همه این را ندارند و افراد تازه وارد، غالباً در حدس و گمان ها گم می شوند: چه نوع ارز رمزپایه ای ارزش خرید دارد و چه زمانی این کار باید انجام شود؟

تعیین زمان دفع دارایی ها به منظور متحمل نشدن ضرر دشوار است. این جایی است که برترین سیگنال های کریپتو لازم است. ارائه دهندگان سیگنال کریپتو پیام های مربوط به راحت ترین نقاط ورود به بازار و سودآور ترین نقاط خروج را به همه ارائه می دهند. پیام ها از طریق یک کانال ارتباطی باز (چت، پیام رسان فوری، شبکه های اجتماعی) در زمان واقعی منتقل می شوند. به طور معمول، به استثنای موارد نادر، سیگنال های کریپتو یک سرویس پولی هستند، اما گاهی اوقات می توانید برای مدتی آن را در حالت تست فعال کنید. در عین حال، ارائه دهندگان سیگنال های کریپتو هیچ تعهدی را بر عهده نمی گیرند و ضمانت تجارت سودآور را نمی دهند. بازار ارزهای رمزنگاری شده یک محیط ناپایدار با نوسانات قابل توجه نرخ ارز است. این نوسانات قابل توجه برای معامله گران با تجربه که می توانند جهش های نرخ را محاسبه کنند بسیار مهم است، چرا که با استفاده از آن می توانند سود بسیاری به دست آورند. این افراد تجربه و دانش خود را با معامله گران تازه کار به اشتراک می گذارند.

طبق ProstoCoin  اصل کار با سیگنال های کریپتو بسیار ساده است. یک معامله گر تازه کار فقط باید از توصیه های تحلیلگر پیروی کند، دستورات باز و بسته را بر اساس سیگنالهایی ارائه کند که بلافاصله با تغییر بازار ارائه می شوند. سیگنال های ارز رمزنگاری شده از طریق کانال های ارتباطی مخصوص طراحی شده در چت ها، پیام رسان های فوری، شبکه های اجتماعی یا منابع دیگر ارسال می شوند. کانال های ارتباطی به سه نوع تقسیم می شوند:

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  سیگنال آلت کوین چیست و چه کاربردی دارد؟

باز – هر کسی می تواند با سیگنال ها به صورت رایگان آشنا شود.

بسته – شما باید برای مشاهده سیگنال ها هزینه اشتراک را پرداخت کنید.

به طور مشروط باز – دسترسی با ثبت نام یا اقدامات رسمی دیگر فراهم می شود. باید مراقب باشید چرا که این کانال ها غالباً پولی و گاه تقلبی هستند.

 

برترین سیگنال های کریپتو از کجا می آیند؟

 برترین سیگنال های کریپتو نتیجه نظارت دقیق بازار و پیش بینی وضعیت است. سیگنال ها می توانند اطلاعاتی داخلی از بازیگران اصلی بازار باشند، در مورد پمپ یا تخلیه ارزهای رمزپایه اطلاع می دهند، یا می توانند نتیجه کار تحلیلی بازرگانان حرفه ای و همچنین همزیستی این دو روش باشند.به طور طبیعی، افراد کمی می خواهند اطلاعات بالقوه سودآور را به صورت رایگان به اشتراک بگذارند ، بنابراین معمولاً سیگنال های ارز رمزنگاری شده به صورت پولی ارائه می شوند. اگرچه کانال هایی وجود دارند که تجزیه و تحلیل را به صورت رایگان انجام می دهند.ارائه دهنده  برترین سیگنال های کریپتو می تواند یک سرمایه گذار یا تحلیلگر باتجربه باشد که بازار را کنترل و قیمت گذاری کند و بر اساس داده های به دست آمده لحظات خرید یا فروش دارایی ها را تعیین می کنند.

بسیاری از ارائه دهندگان فقط به یک دارایی خاص سیگنال می دهند یا چندین دارایی برتر را تجزیه و تحلیل می کنند. همچنین، برخی با سیگنال هایی برای معامله گران کار می کنند، دیگران توصیه هایی در مورد قرار دادن سرمایه گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت و سیگنال هایی برای فروش دارایی ارائه می دهند.

 

ارائه دهندگان سیگنال های کریپتو

ارائه دهندگان سیگنال های کریپتو به مستقیم و غیرمستقیم تقسیم می شوند. اولی، اطلاعات را از شخص اول، به عنوان یک قاعده، در جهت کاملاً مشخص ارائه می دهد، در حالی که دومی اطلاعات را از منابع مختلف جمع آوری می کند، بر اساس تجزیه و تحلیل توصیه های خود، سیگنال هایی به مبادله می دهد یا از مشاوره سایر تحلیلگران کپی می کند.

اگر از قبل در بازار معاملات حضور داشته اید، به احتمال زیاد اصطلاحات “تحلیل بنیادی” و “تحلیل تکنیکال” را شنیده اید. این مفاهیم تعریف و پیش بینی ارزش ارز کریپتوکارنسی  را به ذهن می آورد. تقریباً همه معامله گران اتفاق نظر دارند که تجزیه و تحلیل فنی یک تمرین اساسی است که باید از آن استفاده شود؛ روش های مختلف تحلیل سیگنال کریپتو کارنسی را بررسی کنید تا بتوانید باعلم کامل و دقیق به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  همه چیز در مورد سیگنال ارزان بیت کوین جهت خرید و فروش ارز دیجیتال

 

مراقب کلاه بردار ها باشید!

نوسان نرخ ارز بیت کوین و سایر رمز ارزها نه تنها سرمایه گذاران، بلکه کلاهبرداران بازار ارزهای رمزپایه را نیز به خود جلب کرد. کانال های زیادی در تلگرام وجود دارد که معامله گران ایده های تجاری را به اشتراک می گذارند. برخی می توانند درآمد داشته باشند. دیگران – به منظور دستکاری عمدی با هدف فریب مشترکان و سرقت پول آنها.

به عنوان مثال، کاربری که به کانال وارد می شود، یک سری معاملات و نکاتی را مشاهده می کند که بدون ضرر یا سوددهی کار کرده اند. به همین دلیل، او ممکن است اعتماد غیر منطقی به صاحبان گروه داشته باشد.

معامله گران بی وجدان برای جذب کاربران جدید به گروه های خصوصی، توهم سود کلان ایجاد می کنند. آنها سیگنال های کریپتو  برای خرید و فروش دارایی های مختلف و سایر توصیه های مالی می دهند.

روش دیگر برای کسب درآمد از مخاطبان، مدیریت اعتماد است. این به شرح زیر است: مدیر کانال مقدار مشخصی را در ارز رمزنگاری شده کنترل می کند، به شرطی که آن را معامله کند و درصد مشخصی از سود را برای خود نگه دارد.

یک معامله گر بی پروا  ارزهای دریافتی را به دو نیمه تقسیم می کند. هر یک از آنها برای باز کردن موقعیت های بلند و کوتاه به طور همزمان استفاده می شود. بنابراین، مهم نیست که چه اتفاقی برای نرخ دارایی رخ دهد، یکی از معاملات سودآور خواهد بود. مهاجم درصد خود را دریافت می کند.

همچنین می توان از مدیریت اعتماد برای سرقت ارزهای رمزپایه استفاده کرد. یک اتفاق مشابه در اواخر ماه دسامبر با کاربر توییتر stealthbomber10 رخ داد. وی در گزارش خود گفت که همراه با گروهی از مردم ارز رمزنگاری شده را به یک معامله گر با نام مستعار LEON داد که بعدا ناپدید شد.

مهاجم سرمایه ای را از مشترکان جمع آوری کرد که برای تجارت استفاده می شد. سود حاصل از آن، طبق توافق ، بین طرفین معامله تقسیم می شد. با این حال، این اتفاق نیفتاد stealthbomber10 نوشت، LEON به جای افزایش وعده داده شده 200٪ به سپرده سرمایه گذاران، با رمز ارز خود ناپدید شد و حساب ها را در شبکه های اجتماعی حذف کرد.

 

نکاتی که هنگام استفاده از سیگنال کریپتو به آنها توجه داشته باشید!

برترین سیگنال های کریپتو از کجا می آیند

-شما باید به گروههایی که وعده سود های تضمینی چند برابر دارند مشکوک باشید.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  کسب اطلاعات دقیق در مورد سیگنال روزانه بیت کوین و ارزهای دیجیتال

-مطمئن شوید که دارندگان کانال در واقع تجارت می کنند و از این طریق درآمد دارند. غالباً ، معامله گران غیر صادق فقط معاملات را گزارش می دهند و به عنوان مدرک ، تصاویر یا عکسهای صفحه شخص دیگری را که در فتوشاپ ویرایش شده اند، ضمیمه می کنند.

-نظارت بر اینکه توصیه های بی سود از سابقه کانال محو می شوند یا خیر. به عنوان مثال ، اگر سیگنال کریپتو برای خرید بیت کوین با 10000 دلار وجود داشته باشد و پس از مدتی به طور قابل توجهی کاهش یابد ، در این صورت یک مدیر وظیفه شناس درباره معامله ناموفق می نویسد. در غیر این صورت ، این توصیه نادیده گرفته می شود یا حذف می شود.

-در مورد شهرت کانال اطلاعات کسب کنید. اگر زمانی مشترکان وی به خاطر پول فریب خورده باشند، یافتن اطلاعات در این باره در گروه های دیگر یا اینترنت امکان پذیر است.

اگر یک سرمایه گذار تصمیم بگیرد ارز رمزنگاری شده خود را نگه دارد، ضروری است که:

اطلاعات معتبری در مورد هویت مدیران کانال پیدا کنید – نام و آدرس یکی از مهم ترین اطلاعات است.

در اینترنت یا کانالهای دیگر به دنبال شکایت در مورد این تاجران باشید. همان طور که عمل نشان می دهد، حتی کوچکترین طرح های جنایی نیز در جامعه رمزنگاری ها ظاهر می شود و همگان از آن ها اگاه می شوند.

 

در واقع سیگنال ارز رمز نگاری شده، اطلاعاتی درونی هستند که به معامله گر کمک می کنند تا استراتژی مورد نظر خود را تعیین کند ، یک الگوی تاکتیکی ایجاد کند و با حداقل ضرر و زیان، از بازار بیت کوین سود کسب کند که یکی از این اطلاعات درونی، سیگنال خرید بیت کوین می باشد. دانستن اینکه چه سیگنالهایی باید دریافت کنید ، کجا به دنبال آنها بگردید و نیز نحوه تفسیرآن ها مهم است. این مقاله تخصصی از دکتر سیگنال را از دست ندهید.

دکتر سیگنال بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین را تحلیل می کند و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازد و درتلاش هست، تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل شده بیت کوین و آلت کوین ها که دارای دقت بالایی هستند به افزایش عملکرد و کم کردن ریسک معاملات شما کمک کند تا سود شما را در معاملات به حداکثر برساند. به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *