0%

همه چیز در مورد ارز دیجیتالی آنتولوژی، آنتولوژی چیست ؟

آنتولوژی چیست

امروز ارز دیجیتال آنتولوژی توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است، درواقع آنتولوژی قسمتی از ارزش دیجیتال و بخشی از ارز دیجیتال می باشد که ما در این مقاله قصد داریم برای شما توضیح دهیم که آنتولوژی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کنید.

 

ارز دیجیتالی ریپل (Ripple) در حقیقت نام شرکتی در سانفرانسیسکو است که برای راحتی کار بانک‌ها و موسسات مالی، محصولات غیر متمرکز می‌سازد. هدف اصلی ریپل این است که انتقال پول بین بانک‌ها و به صورت بین‌المللی را سرعت بخشیده و آن‌ها را در بستری غیر متمرکز و ارزان انتقال دهد. در حال حاضر بانک‌های بسیاری از محصولات این شرکت  برای انجام نقل و انتقالات مالی خود کمک می‌گیرند و می‌توان گفت این شرکت تاکنون توانسته رضایت این موسسات و بانک‌ها را به خوبی جلب کند.

 

آنتولوژی و توضیحاتی در مورد آن 

در واقع شما برای پیوستن به این حرفه باید بدانید انتولوژِی چیست؟

سایت رسمی و قانونی آنوتولوژی در سال 2017 یک آنتولوژِ قابل اعتماد معرفی کرده که برای همسازی با سایر بلاک چین های خصوصی و عمومی تاسیس شده است تا شرکت های بسیار بزرگ بتوانند  از آنتولوژِ برای پروژه‌های خود استفاده نمایند.

آنوتولوژِ یک پروژه ی بسیار بزرگ بلاک چین می‌باشد که در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین به پا شده است. در واقع آنتولوژِی معماری منحصر به فرد نسبت به دیگر پروژه ها می باشد و ویژگی‌های آن به این گونه طراحی شده اند تا بتوانند اکوسیستم کامل تمامی سهامداران و همچنین کارآفرینان بتوانم به فناوری بلاک چین بپیوندند و از مزایای آن استفاده نمایند.

اما پس از آنکه شما فهمیدید آنتولوژی چیست باید بفهمید که چرا با وجود بلاک چین و همچنین اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال پروژه بسیار بزرگ آنتولوژی شکل گرفته است؟

در برابر این سوال باید اینگونه پاسخ  داد ک: بلاکچین متن باز به حساب می‌آید و بلاک های چینی چون اتریوم اطلاعاتی را برای مشاهده توسط تمامی افراد به دفتر کد عمومی ارسال خواهند کرد.

در حالت کلی موضوع آنتولوژی برای کسب و کار هایی که خصوصی نگاه داشتند و برخی از اطلاعات خاص برای آن ها از درجه بالایی دارا هستند و در همین زمان با استفاده از فناوری بلاک چین تمایل دارند مطلوب نخواهد بود .

در حالت کلی می‌توان بگوییم که شبکه آنتولوژی که نام دیگر آن  تراست نتورک میباشد هرچند این نوع بزرگ چین و همچنین سیستم‌های مختلف تشکیل شده تا بتوانند در هر نوع کسب و کار دی بگیرد و تمامی کسب و کارها را پشتیبانی کند.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  معرفی 5 ارز دیجیتالی برتر

 

ارز دیجیتال آنتولوژی چیست؟

پس از آنکه فهمیدید آنتولوژی چیست؟ و چه دلیل  آنتولوژی ساخته شده است ما در اینجا می خواهیم در مورد ارز دیجیتال و آنتولوژی صحبت کنیم.

در حالت کلی شبکه آنتولوژی می‌تواند به حالت دو توکن برای شما کار کند -کاربرد هر نوع از توکن ها با دیگری متفاوت میباشد جهت کلی توکه های اختصاصی آنتولوژی با نام اینترنتی شناخته شده اند.

چند موضوع توکن‌های آنتولوژی برای سهام گذاری و همچنین در فرآیندهای اجماع و دریافت حق رائ با تصمیم های مهم می‌شود که مورد استفاده قرار می‌گیرند که یکی از مهم ترین نقش های آنها می باشد

در در واقع دارندگان او ان تی  توکن آنتولوژی او ان جی توسط سیستم های مختلفی تولید می شود و با علامت مخصوص او ان جی شناخت خواهند شد البته باید بدانید از او ان جی  برای خدمات درون زنجیره‌ای و همچنین اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

 

تاریخچه آنتولوژی

پروژه بسیار بزرگ آنتولوژی در سال ۲۰۰۷ در جهان معرفی شد شرکت بزرگ آن چنین که یک شرکت چینی بوده آنتولوژی را تولید و به جهان عرضه کرد.این شرکت سابقه بسیار خوب و درخشانی در صنعت راه‌اندازی این چنین برنامه هایی دارد در واقع هدف از ساخت آنتولوژی سرمایه گذار بر روی تمامی مزایای بسیار بزرگ بلاک چین بوده است اما تنها دو نفر از این شرکت بسیار بزرگ آنتولوژی و خلق کردند که اسامی آنها دا هانگفی و اریک ژانک میباشد..

در واقع این فرد در آوریل سال ۲۰۱۶ میلادی پس از ۲۲ ماه کار بلاکچین نئو را ایجاد کرده اند اما بنیانگذار و معمار اصلی این شبکه فردی به نام لی جون می باشد.

در این شرایطی که بسیاری از افراد دریافتند که بر خلاف نسل اولیه ارزهای دیجیتال که هدف از استفاده آنها تمرکز و تصویر نقل و انتقالات وجه بوده است موارد استفاده از این نوع فناوری بر روی بلاک چین روز به روز پیشرفت خواهد کرد.

اما هدف از تولید این نوع شبکه نسل دوم ارز دیجیتال برطرف کردن مشکلات این بوده که در نظر اول ارز دیجیتال گزارش شده و نسل سوم ارز دیجیتال همانند آنتولوژی بر روی افزایش قابلیت‌های این شرایط کار خواهد کرد.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  سازنده اتریوم کیست؟ آیا سازنده اتریوم هم مانند بیت کوین ناشناس است؟

 

آنتولوژی چگونه عمل میکند؟

پس از آنکه شما دریافتید آنتولوژی چیست در واقع باید کار کرد آنتولوژی را نیز بلد باشید.

شبکه آنتولوژی یک راه برای همکاری قابل اعتماد به صورت توزیع شده را برای بسیاری از افراد فراهم می کند که به این معنا می باشد بلاکچین های دیگر اجازه دارند در هسته آن قرار بگیرند و به عنوان زنجیره جانبی عمل کنند.

آنتولوژی  در واقع از تمام بلاک های چین عممی پشتیبانی خواهد کرد و قادر به این می باشد که به بلاک چین  عمومی را برای کاربردهای خاص سفارشی‌سازی نماید. آنتولوژی از مشارکت بین شبکه های مختلف با پروتکل های متفاوت نیز پشتیبانی خواهد کرد.

یکی دیگر از مراحل کار کرد آنتولوژی ها اتصال و تایید و برنامه های کاربردی مختلف می باشد در مرحله سوم به تایید و امکان پذیر بودن اقدامات علمی و فنی همانند تایید ماجراها و دیگر موارد دیگر باید پرداخت شود و در مرحله آخر شبکه‌های مختلف شما را تعریف کرد و برای بهینه سازی عملکرد و کلیه شبکه ها شما به یکدیگر متصل شده اید که به این صورت آنتولوژی به عنوان پلی و رابط دنیای دیجیتال و دنیای واقعی عمل خواهد کرد.

 

تاریخچه قیمت آنتولوژی

روند قیمت آنتولوژیاز همان زمان ورود خود به بازار یعنی ۲۰۱۸ به طور نسبی پایدار بوده است در واقع این ارز با قیمت دودلار شد و پس از سه ماه به ۱۰ دلار رسید در زمانی که بازار در وضع خوبی قرار نداشت ارزش آنتولوژی افزایش پیدا کرد و از یک دلار به ۱۰ دلار در ماه رسید.

پس از آن زمان قیمت آنتولوژی رو به کاهش میباشد و پس از ماه آگوست با رکورد بسیار بزرگ مواجه میشود و پس از آن تایم بر خلاف روند نزولی رشد کرد.

دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتال موجود در بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد که با واحد اختصاریDOGE  شناخته می‌شود و مبتنی بر لایت کوین به فعالیت می‌پردازد. این ارز دیجیتال داستان پیدایش بسیار جالبی دارد و می‌توان گفت که در ابتدا تنها یک شوخی ساده بوده است، اما بعدها تبدیل به یکی از ارزهای دیجیتال مهم گشته است. تمامی این سوالات را در مطلب دوج کوین چیست؟ میتوانید به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.

مقالات پیشنهادی دکتر سیگنال:  ارز دیجیتال ریپل (Ripple) دقیقا چیست؟

 

کیف پول آنتولوژی

پس از انکه شما فهمیدید آنتولوژی چیست و چگونه می توان با آن کار کنید برای خرید آنتولوژی در واقع شما باید کیف پول داشته باشید .که ما در اینجا به چند نوع است که پول‌های آنتولوژی اشاره خواهیم.

در سایت آنتولوژی برای نگهداری ارزهای دیجیتال نیز چون او ان اتیو دیگر ارز های دیجیتال به طور  رسمی معرفی شده است که در این صورت شما برای نگهداری و آنها در ویندوز و اندروید و ای او اس می توانید استفاده نمایید اما برخی از کیف پول هاشون کیف پول دسکتاپ کیف پول گوشی و دیگر کیف پول ها وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها آنتولوژی های خود را در آنها نگهداری کنید و دیگر نگرانی در مورد اموال خود نداشته باشید .

 

چگونه آنتولوژی بخریم؟

شما می توانید با استفاده از ریال از طریق برخی صرافی های ایرانی آنتولوژی را خریداری نمایید احتمالا این نوع ارز را در سایت های ایران پیدا نکنید زیرا بسیار کم است یکی از راحت ترین روش های خرید ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین و اتریوم مخصوص کاربران ایرانی می باشد که این ارز دیجیتال را از سایتهای ایرانی خریداری نمایید و پس از آن با توجه به جفت ارز هایی که برای این ارزهای دیجیتال در صرافی های خارجی وجود دارد آنها را به آنتولوژِی تبدیل نمایید که این یکی از بهترین راهها برای خرید آنتولوژی در ایران می باشد.

 در اخر شما میتوانید همانند  دیگر ارز های دیجیتال انتولوژی را از سایت های خارجی آنها را خریداری نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر نوع خرید بدانید آنتولوژی چیست و باید چگونه با آن کار کنید تا بتوان سود بسیار خوبی را از آنتولوژی و دیگر ارزهای دیجیتال خود به دست آورید.

 

محددیت‌هایی که ارزهای فیزیکی با آن‌ها روبه‌رو بودند، سبب روی کار آمدن ارزهای دیجیتال گشت. ارزهای دیجیتال نوعی واحد پولی بر پایه اینترنت می‌باشند که امکان انجام تراکنش‌های آنی و بدون مرز را برای کاربران مهیا می‌کنند.  پول‌های مجازی و رمزارزها نوعی ارز دیجیتال به حساب می‌آیند که محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم دارند.

 

به این نوشته امتیاز دهید!
[کل: میانگین: ]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *